Super Critical Auto - Nasiona Autoflowering 5 szt Green House Seeds

Szybkie kwitnienie
28 do systemu lojalnościowego
Cena
141 zł z VAT-em

Producent
Green House Seeds

Kod produktu
7552

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Popularne nasiona Super Critical od Green House Seeds w formie autoflowering. Powstała z połączenia genetyki White Widow, Skunk i Big Bud. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Green House Seeds. Zgodnie z obecnym prawem czeskim, ten przedmiot ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Nasiona marihuany Super Critical Autoflowering od Green House Seeds

Nasiona marihuany Super Critical Autokwitnące to najlepszy wynik z nasion autofloweringowych od Green House Seeds.Jest to odmiana autofloweringowa oparta na oryginalnych genetykach White Widow, Skunk i Big Bud. Jest to dominująca indica z 10% sativy i 10% ruderalis. Ze względu na wpływ ruderalis, odmiana ta ma bardzo krótki czas kwitnienia od 7 do 8 tygodni.

Ta odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Odmiana autoflowering produkuje rośliny o średniej wysokości i wysokim plonie. 

Można ją umieścić na zewnątrz, o ile temperatura na zewnątrz nie spadnie poniżej 10°C.

Super Critical Auto jest silna i stabilna, szczyci się wysokiej jakości genetyką.

Genetyka odmiany automatycznie kwitnącej Super Critical Auto

Big Bud - Big Bud należy do kategorii konopi indica (85% indica, 15% sativa). Szczep ten wywodzi się z Afghani, Northern Lights i Skunk No. 1. Najlepiej rozwija się w pomieszczeniach zamkniętych. Big Bud produkuje dużą ilość dużych kwiatów.

White Widow - White Widow jest jednym z najbardziej znanych szczepów marihuany na całym świecie. Pierwsza zrównoważona hybryda została wyhodowana w Holandii przez Green House Seeds w latach 90-tych. Jak sama nazwa wskazuje, ta hybryda pomiędzy brazylijską Sativą i południowoindyjską Indicą charakteryzuje się białymi kwiatami.

Skunk - Skunk to hybrydowy gatunek konopi z dominującym składnikiem indica (około 65% indica, 35% sativa). Powstał w wyniku wieloletniej, sukcesywnej hodowli różnych gatunków konopi z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii. Jest jednym z najbardziej popularnych szczepów na całym świecie.

Szczegóły Super Critical Autoflowering 

Genotyp: 80% indica / 10% sativa / 10% ruderalis

Genetyka: Big Bud X White Widow X Skunk

Wydajność Indoor: 800 g/m²

Yield outdoor: 35 g/roślinę

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność mały
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Big Bud, Skunk, White Widow
Substancja aktywna THC
Kwota 5 sztuk, 3 sztuk