Super Critical Auto - Nasiona Autoflowering 10 szt Green House Seeds

Szybkie kwitnienie
36 do systemu lojalnościowego
Cena
184 zł

Producent
Green House Seeds

Kod produktu
7553

Dostępny
ks

Popularne nasiona Super Critical od Green House Seeds w formie autoflowering. Powstała z połączenia genetyki White Widow, Skunk i Big Bud. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Green House Seeds. Zgodnie z obecnym prawem czeskim, ten przedmiot ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Nasiona marihuany Super Critical Autoflowering od Green House Seeds

Nasiona marihuany Super Critical Autokwitnące to najlepszy wynik z nasion autofloweringowych od Green House Seeds.Jest to odmiana autofloweringowa oparta na oryginalnych genetykach White Widow, Skunk i Big Bud. Jest to dominująca indica z 10% sativy i 10% ruderalis. Ze względu na wpływ ruderalis, odmiana ta ma bardzo krótki czas kwitnienia od 7 do 8 tygodni.

Ta odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Odmiana autoflowering produkuje rośliny o średniej wysokości i wysokim plonie. 

Można ją umieścić na zewnątrz, o ile temperatura na zewnątrz nie spadnie poniżej 10°C.

Super Critical Auto jest silna i stabilna, szczyci się wysokiej jakości genetyką.

Genetyka odmiany automatycznie kwitnącej Super Critical Auto

Big Bud - Big Bud należy do kategorii konopi indica (85% indica, 15% sativa). Szczep ten wywodzi się z Afghani, Northern Lights i Skunk No. 1. Najlepiej rozwija się w pomieszczeniach zamkniętych. Big Bud produkuje dużą ilość dużych kwiatów.

White Widow - White Widow jest jednym z najbardziej znanych szczepów marihuany na całym świecie. Pierwsza zrównoważona hybryda została wyhodowana w Holandii przez Green House Seeds w latach 90-tych. Jak sama nazwa wskazuje, ta hybryda pomiędzy brazylijską Sativą i południowoindyjską Indicą charakteryzuje się białymi kwiatami.

Skunk - Skunk to hybrydowy gatunek konopi z dominującym składnikiem indica (około 65% indica, 35% sativa). Powstał w wyniku wieloletniej, sukcesywnej hodowli różnych gatunków konopi z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii. Jest jednym z najbardziej popularnych szczepów na całym świecie.

Szczegóły Super Critical Autoflowering 

Genotyp: 80% indica / 10% sativa / 10% ruderalis

Genetyka: Big Bud X White Widow X Skunk

Wydajność Indoor: 800 g/m²

Yield outdoor: 35 g/roślinę

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Big Bud, Skunk, White Widow
Substancja aktywna THC
Kwota 10 sztuk