Euphoria - feminizowane nasiona 5 szt. Royal Queen Seeds

Działanie
20 points do systemu lojalnościowego
Cena
101 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
6811

Dostępny
ks

Euphoria to doskonała mieszanka selektywnego odniesienia między popularnymi szczepami konopi Royal Medic i Shark Shock. Ten szczep ma doskonały potencjał terapeutyczny! Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Euforia - lecznicza marihuana

Shark Shock to plemię, które od końca lat 60. jest mistrzem High Times Cannabis Cup . Te cechy są również obecne w szczepie Euphoria .

Jest to 20% sativa i 80% oznaczeń , ma bardziej euforyczny efekt, który nie zasypia, ale jest świetny dla łagodzenia bólu i napięcia nerwowego . To sprawia, że jest to wspaniała lecznicza marihuana .

Krótka roślina, która rośnie od 100 do 140 cm, gdy rośnie na zewnątrz. Podczas wzrostu w pomieszczeniach wysokość wynosi od 60 do 100 cm, dzięki wysokiej zawartości indiki.

Wydajność tej rośliny jest podobna do typu indica. PDorastając wewnątrz możesz zebrać 400-450 gramów suszonej rośliny w ciągu 8 tygodni kwitnienia! To nie jest złe, jak w przypadku innych szczepów konopi, zbiory trwają do 10 tygodni od początku kwitnienia!

Genetyka: Wielki biały rekin x dominująca roślina CBD

Wysokość wewnątrz: 60 - 100 cm

Wysokość na zewnątrz: 100 - 140 cm

THC: 9%

CBD: 7%

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD wysoki (nad 5%)
Zawartość THC niski (do 10%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Trudność średni
Terpeny myrcen, ocimen
Genetyka Great White Shark