Euphoria - feminizowane nasiona 3 szt. Royal Queen Seeds

Szybkie kwitnienie Nagradzana genetyka
22 do systemu lojalnościowego
Cena
111 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
6810

Dostępny
ks

Euphoria to doskonała mieszanka selektywnego odniesienia między popularnymi szczepami konopi Royal Medic i Shark Shock. Ten szczep ma doskonały potencjał terapeutyczny! Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Euforia - lecznicza marihuana

Shark Shock to plemię, które od końca lat 60. jest mistrzem High Times Cannabis Cup . Te cechy są również obecne w szczepie Euphoria .

Jest to 20% sativa i 80% oznaczeń , ma bardziej euforyczny efekt, który nie zasypia, ale jest świetny dla łagodzenia bólu i napięcia nerwowego . To sprawia, że jest to wspaniała lecznicza marihuana .

Krótka roślina, która rośnie od 100 do 140 cm, gdy rośnie na zewnątrz. Podczas wzrostu w pomieszczeniach wysokość wynosi od 60 do 100 cm, dzięki wysokiej zawartości indiki.

Wydajność tej rośliny jest podobna do typu indica. PDorastając wewnątrz możesz zebrać 400-450 gramów suszonej rośliny w ciągu 8 tygodni kwitnienia! To nie jest złe, jak w przypadku innych szczepów konopi, zbiory trwają do 10 tygodni od początku kwitnienia!

Genetyka: Wielki biały rekin x dominująca roślina CBD

Wysokość wewnątrz: 60 - 100 cm

Wysokość na zewnątrz: 100 - 140 cm

THC: 9%

CBD: 7%

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD wysoki (nad 5%)
Zawartość THC niski (do 10%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Trudność średni
Terpeny myrcen, ocimen
Genetyka Great White Shark