Auto Skywalker Haze® - feminizowane i samokwitnące nasiona 7 szt Dutch Passion

Działanie
27 points do systemu lojalnościowego
Cena
136 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
7788

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Wyjątkowa odmiana stworzona przez połączenie genetyków Skywalker Haze i Auto Amsterdam Amnesia. Ta feminizowana, samokwitnąca odmiana jest zdominowana przez sativę. Autoflowering kwitnące nasiona marihuany Skywalker Haze mają wyjątkowo wysoką zawartość THC. Więcej

Opis samokwitnących i feminizowanych nasion Auto Skywalker Haze pochodzi od oficjalnego producenta Dutch Passion. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Automatycznie kwitnące feminizowane nasiona marihuany Skywalker Haze® od Dutch Passion

Łącząc genetyków Skywalker Haze i Auto Amsterdam Amnesia udało nam się stworzyć interesującą feminizowaną i samokwitnącą odmianę w dominującym typie sativy . Ta odmiana jest jednym z najsilniejszych genetyków autoflowering Haze .

Odmiana Auto Skywalker Haze nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz . Średni czas od kiełkowania do zbioru to około 12 tygodni. Może to jednak potrwać dłużej. Wysokość roślin waha się w granicach 150-200 cm.

Samochody Skywalker Haze to samokwitnące feminizowane nasiona marihuany o wyjątkowo wysokiej zawartości THC .

Szczegóły odmiany Autoflowering femina Skywalker Haze

Genotyp: sativa - dominujący

Genetyka: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia

Okres wzrostu: 12-14 tygodni

Wysokość rośliny : 150-200 cm

THC : ponad 26%

Terpeny zawarte w Auto Skywalker Haze

mircen Mircen - Jeden z najczęstszych terpenów. Ma ziemisty zapach i korzenny aromat goździków. Ten terpen koncentruje się głównie w kwiatach rośliny.

Lemoniada Limonen - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Odpowiedni dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Jego działanie przeciwbólowe może pomóc złagodzić różne rodzaje bólu.

linalol Linalool - Działa uspokajająco, łagodzi napięcie mięśniowe, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również lepiej spać i wzmacnia układ odpornościowy.

pinen Pinen - ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie pożądane dla astmatyków. Oferuje również szereg potencjalnie terapeutycznych efektów, a jednocześnie może zwalczać możliwe zarazki zakaźne. Terrain Aroma Pinen to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu.

Wskaźnik THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen, pinen
Genetyka Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze