Auto Crystal Meth - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 szt Fair Seeds

Cena
21 zł z VAT-em

Cena standardowa
40 zł z VAT-em

Oszczędzaj
48% (19 zł)

Producent
Fair Seeds

Kod produktu
8911

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Doskonała odmiana automatycznie kwitnąca Auto Crystal Meth jest wynikiem skrzyżowania całkowicie nieocenionej kolekcji genetyki. Kluczowym składnikiem tej odmiany jest fenomenalna meksykańska hybryda. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Fair Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Auto Crystal Meth od Fair Seeds

Crystal METH Auto Feminizowana to polihybrydowa odmiana automatycznie kwitnąca, zawierająca odmiany Mexican, Early Skunk, TrainWreck, Hawaiian i Ruderalis.Jest to silna, wysokowydajna odm iana o szybkim czasie dojrzewania.

Crystal METH Auto Feminizowana to flagowa odmiana Fair Seeds ze względu na jej zdolność adaptacji, która utrzymuje się od nasion do zbiorów i obfite plony. Ma aromat sosny i orzechów laskowych. Rośliny rozwijają bardzo ciemne, prawie czarne liście, które są podkreślone czerwonym kolorem, co czyni je piękną ozdobą ogrodu. Odmiana ta może być uprawiana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jest to bardzo śmierdząca odmiana w okresie kwitnienia i z pewnością będzie wymagać filtracji powietrza. Jest to również bardzo głodna roślina, więc należy zapewnić jej dużo składników odżywczych. Hodowcy hydroponiczni powinni wiedzieć, że jest to roślina wrażliwa na pH. W okresie dojrzałości pąki stają się blade jak żywica, stąd nazwa odmiany.

Szczegóły Auto Crystal Meth

Genotyp.

Genetyka: Mexican x Early Skunk x TrainWreck x Hawaiian x Ruderalis

Czas kwitnienia : 9 tygodni

Zawartość CBD: niska (0 - 1%)

Zawartość THC : 20%

Terpeny zawarte w Auto Crystal Meth

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny limonen, pinen
Genetyka Skunk