Arbuz Zkittlez - nasiona feminizowane 10 szt Barney's Farm

Działanie
47 points do systemu lojalnościowego
Cena
238 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
7865

Dostępny
ks

Te feminizowane nasiona Watermelon Zkittlez zostały stworzone przez skrzyżowanie odmian Watermelon i Zkittlez . Chociaż w dużej mierze Indica , rośnie bardziej jak Sativa i osiąga wysokie plony . Więcej

Opis nasion konopi Watermelon Zkittlez pochodzi od oficjalnego producenta Barney's Farm. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Feminizowane nasiona marihuany Watermelon Zkittlez z Barney's Farm

Ta kobieca odmiana nadaje się do uprawy wewnątrz i na zewnątrz . W uprawie indoor rośliny osiągają wysokość 120-140 cm. W uprawie outdoor osiągają wielkość około 200 cm.

Feminizowana odmiana Watermelon Zkittlez jest krzyżówką z genetyki W atermelon i Z kittlez .

Genotyp odmiany Watermelon Zkittlez

Te feminizowane nasiona marihuany składają się z genotypu 55% indica i 45% sativa . Czas kwitnienia to 56-63 dni z plonem indoor 550 gr/m2 i 50-1000g/roślina outdoor.

Szczegóły odmiany Arbuz Zkittlez

Genotyp : Indica 55% Sativa 45%

Genetyka : Arbuz x Zkittlez

Optymalna wydajność / indoor : 550 gr / m2

Optymalna wydajność / outdoor: 750-1000 g na roślinę

Wysokość wewnętrzna : 120-140 cm

Wysokość na zewnątrz : 140-200 cm

Czas kwitnienia : do 63 dni

THC : do 25%

Terpeny zawarte w Arbuzie Zkittlez

Lemoniada Limonen - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

pinen Pinen - Aromat terpenowy Pinen to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Działa przeciwzapalnie. Jednocześnie może walczyć z możliwymi zarazkami zakaźnymi.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

linalol Linalool - ma działanie uspokajające. Łagodzi napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga lepiej spać i wzmacnia układ odpornościowy.

wskaźnik thc

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen
Genetyka Zkittlez