NorthernLights i Blueberry to dwie kultowe genetyki konopi o różnych cechach i właściwościach.

NorthernLights znana jest z dominacji Indica i często uważana jest za jedną z najlepszych odmian do relaksu i odprężenia. Odmiana ta ma tendencję do wzrostu niższego i zwartego oraz zapewnia fizyczne odprężenie i uspokojenie. Northern Lights jest popularna ze względu na jej zdolność do łagodzenia bezsenności i bólu. Ma słodki i pikantny aromat charakterystyczny dla Indica.

Z koleiBlueberry to odmiana z przewagą Ind ica o owocowym i jagodowym aromacie. Odmiana ta ma tendencję do wzrostu niższego i bardziej rozgałęzionego. Blueberry zapewnia fizyczne odprężenie i euforię, dzięki czemu jest odpowiednia dla osób poszukujących odmiany o owocowym smaku i relaksującym działaniu.

Obie te genetyki są popularne wśród użytkowników konopi, którzy preferują efekty Indica. Northern Lights jest bardziej znana ze swojego uspokajającego działania, podczas gdy Blueberry słynie z charakterystycznego owocowego aromatu.

Uprawa niektórych odmian konopi może być ograniczona przepisami.

Szybkie info
Blueberry - nasiona feminizowane 5 szt SeedsmanBlueberry - nasiona feminizowane 5 szt Seedsman

Blueberry - nasiona feminizowane 5 szt Seedsman

Dostępny
153 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp indica
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Feminizowane nasiona Blueberry z banku nasion Seedsman to w większości genotyp indica. Historia tej odmiany sięga końca lat 70. Jest to…