Auto Blueberry - 5 nasion automatycznie kwitnących Fair Seeds

Szybkie kwitnienie
Cena
65 zł

Producent
Fair Seeds

Kod produktu
5875

Dostępny
ks

Fair Seeds Auto Blueberry to dobry wybór dla wszystkich początkujących hodowców i miłośników odmian automatycznie kwitnących. Więcej

Opis towaru pochodzi od oficjalnego producenta kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich. ( więcej )

Automatycznie kwitnąca jagoda

BlueBerry nadaje się szczególnie do wnętrz i na zewnątrz, ale w szklarni również ładnie się pokaże. Przy uprawie w pomieszczeniu należy błyszczeć przez co najmniej 16 godzin. Borówka lubi długie dni oraz miejsca nasłonecznione i ciepłe.

Odmiany samokwitnące można sadzić i zbierać 2-3 razy w roku , w zależności od warunków klimatycznych w miejscu zamieszkania. Rośliny nie potrzebują dużo miejsca, dlatego bardzo dobrze nadają się do uprawy w systemach hydroponicznych z większą ilością roślin.

Borówka samochodowa nie jest wymagająca w pielęgnacji, nie potrzebuje wielu składników odżywczych i nie ma problemu z wahaniami temperatury. Typowy dla nich jest kolor od niebieskiego do fioletowego. Zabarwienie jest bardziej widoczne na zewnątrz, gdy temperatura waha się w dzień iw nocy.

Fair Seeds Auto Blueberry to dobry wybór dla wszystkich początkujących hodowców i miłośników odmian automatycznie kwitnących.

Typ : Indica x Sativa x Ruderalis.

Genetyka : Blueberry x Ruderalis.

Czas kwitnienia : 6-7 tygodni.

Wysokość rośliny : 50-60cm.

Wydajność : 25-30 gramów z rośliny.

Parametry

Opakowania 5 nasion
Terpeny geraniol, ocimen