Sensi Star - 10 feminizowanych nasion Paradise Seeds

Cena
421 zł

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
875

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Sensi Star jest jednym z najsilniejszych Indów, jakie możesz spotkać. Jest świetnym konkurentem, który produkuje zwarte kije pokryte żywicą. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Top dla miłośników Indiki

Sensi Star jest jednym z najsilniejszych Indian, jakich możesz spotkać. Jest świetnym konkurentem, który produkuje zwarte kije pokryte żywicą. Mimo że ma głównie efekt indyjski, jest wciąż złożony, energetyzując zarówno ciało, jak i duszę.

Model ten został po raz pierwszy wprowadzony w 1995 r. Od 1997 r. Poprawiła się stabilność roślin, wielkość liści, a przede wszystkim produkcja drobnych, grubych pąków. Optymalna metoda uprawy: 2 tygodnie wzrostu, a następnie przełącz na kwiat. Uważaj, jeśli opuścisz roślinę zbyt rozgałęzioną, pomyśl, że będzie potrzebować więcej miejsca.

Kwitnie zarówno w glebie, jak iw systemach hydroponicznych. Są optymalne do uprawy na zewnątrzstrefy umiarkowane o wysokości 2 metrów i zwykle zbierające około 400 gramów roślin . Niektórzy palacze są silni fizycznie i prawie sztywni, a inni twierdzą, że są skomplikowani i mili dla psychiki i ciała. Powodem tych intensywnych uczuć jest stosunkowo wysoki THC (do 20%), który „rozbija” wszystkich palaczy.

Sensi Star to jeden z najlepszych modeli na świecie, o czym świadczą liczne nagrody. Model zdobył 1. miejsce Higlife Cannabis Cup 1999 (kategoria Bio), 1. miejsce High Times Cannabis Cup 1999 (kategoria indica), 2. miejsce High Times Cannabis Cup 2000 (Indica kategoria) Plant 2003 (magazyn głosowanie High Times) , 1 miejsce Higlife Cannabis Cup 2004 (kategoria Bio).

Genetyka: głównie Indica z pewnymi właściwościami Sativa

Uprawa w pomieszczeniach : 56-63 dni z wydajnością 350-4

50 gsm

Uprawa na zewnątrz : zbiory na początku października z 400 plonami -500 gramów rośliny.

Efekt : Mocny na ciele, ale jednocześnie silny na psychice, zrównoważony

Zawartość THC : 20%

Parameters

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 10 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena Spannabis 2.Místo
Trudność średni
Terpeny karyofylen, humulen
Genetyka Afghani, sativa