Red Strawberry Banana Auto - nasiona feminizowane 3 szt Sweet Seeds

35 do systemu lojalnościowego
Cena
177 zł z VAT-em

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8373

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Szybko rosnący, zdominowany przez indica, czerwony pień auto z gęstymi, wypełnionymi żywicą pąkami o dużych zbiorach. Więcej

Red Strawberry Banana Auto Marijuana Seeds by Sweet Seeds

Szybko kwitnąca Red Strawberry Banana Auto zawiera 73,5% indica i zapewnia bardzo dobre zbiory gęstych, żywicznych pąków, z których około 75% będzie czerwonych.

Feminizowane nasiona marihuanyRed Strawberry Banana kończą bardzo szybko i hodowcy mogą zebrać plony w ciągu 7-8 tygodni, osiągając wysokość gdzieś pomiędzy 50 a 110 cm . Wewnątrz budynków hodowcy powinni uzyskać 400 - 550 gr/m2, natomiast na zewnątrz 35 - 175 g na roślinę .Produkcja żywicy jest bardzo wysoka.

Te feminizowane nasiona marihuany mogą być uprawiane w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz.

Genetyka nasion marihuany Red Strawberry Banana Auto

Red Strawberry Banana Auto jest krzyżówką klonu Strawberry Banana i własnej Red Poison Auto firmy Sweet Seeds.

Szczegóły dotyczące Red Strawberry Banana Auto

Genotyp: 73,5% Indica / 25% Sativa

Genetyka: Strawberry Banana x Red Poison Auto

Wydajność w pomieszczeniach: 400-550 g/m²

Plon na zewnątrz: 35-175 g/roślinę

Czas kwitnienia: 8 tygodni

Wysokość: 50-110 cm

THC: 15-20%

Terpeny zawarte w nasionach marihuany Red Strawberry Banana Auto

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

Terpinen - występuje w dużych ilościach, szczególnie w szałwii i rozmarynie. Zapach terpinolenu można określić jako mieszankę nut sosnowych i ziołowych, uzupełnionych lekkim aromatem kwiatowym. Jego smak może przypominać owoce cytrusowe. Jest pomocny w leczeniu bezsenności, zaburzeń snu, lęków, depresji czy nadmiernego stresu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, terpinolen
Genetyka Red Poison