Outlaw Amnesia - nasiona feminizowane 5 szt Dutch Passion

-3%
27 do systemu lojalnościowego
Cena
139 zł z VAT-em

Cena standardowa
143 zł z VAT-em

Oszczędzaj
3% (4 zł)

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8416

Dostępny
ks

Dutch Passion ma przyjemność przedstawić Outlaw Amnesia, najwyższej jakości Sativę z dominacją Haze, która przypadnie do gustu zarówno początkującym, jak i koneserom. Więcej

Nasiona marihuany Outlaw Amnesia firmy Dutch Passion.

Dutch Passion oczekuje, że stanie się ona najlepszym sprzedawcą feminizowanych nasion konopi Outlaw Amnesia. Dutch Passion starannie wyselekcjonował oryginalne nasiona Haze, aby stworzyć tę odmianę. Jest to 80/20 sativa/indica z 15%-20% THC .OutLaw rozciąga się bardziej niż większość, może 50cm, gdy tylko przejdzie w fazę kwitnienia. Chociaż może być zbierana jużw 9 tygodniu, to może dać plon i być wysokiej jakości w 12 tygodniu kwitnienia .Dobrze rośnie i może osiągnąć nawet 500 g/m2.

Genetyka amnezji banitów

Jest to krzyżówka Dutch Passion Super Haze i bardzo specjalnego klonu o nazwie Amnesia .

Genotyp.

Genetyka.

Czas kwitnienia: 9-12 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 500g/m2

THC: 15-20%

Terpeny zawarte w nasionach marihuany Outlaw Amnesia

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

myrcenMyrcene - Jest jednym z najbardziej powszechnych terpenów, a jego zapach można opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździka. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

limonenLimonene - Ten terpen charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako środek wspomagający przy problemach z oddychaniem. Ma działanie przeciwzapalne.

humulenHumulene - Charakteryzuje się ziemistym, ostrym aromatem z nutami przypraw. Ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Stosowany jest przy inhalacji par leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub oskrzeli.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku
Trudność střední náročnost
Terpeny humulen
Genetyka Amnesia