Herbliz - Intensywnie nawilżający konopny krem do rąk - 100 ml

-29%
Cena
32 zł

Cena standardowa
45 zł

Oszczędzaj
29% (13 zł)

Producent
Herbliz

Kod produktu
8495

Dostępny
ks

Intensywnie nawilżający krem do rąk HERBLIZ rozpieszczazestresowane dłonie dzięki formule z masłem shea, aloesem, jojobą i olejem konopnym. Dla dłoni, które są miękkie w dotyku! Więcej

Nie daj szansy zestresowanym, suchym dłoniom! HERBLIZ Intensywnie nawilżający krem dorąk rozpieszcza Twoje dłonie formułą masła shea, jojoby i ekstraktu z alg, dzięki czemu stają się one znów elastyczne i miękkie .Olejek z dzikiej róży zapewnia przyjemny zapach. Idealny do dodatkowej pomocy w pielęgnacji o każdej porze roku!

Składniki produktu:

Organiczny olej konopny: Pełen niezbędnych składników odżywczych olej konopny jest najbardziej naturalnym i najbogatszym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych . Ponieważspecjalna struktura kwasów tłuszczowych oleju konopnego jest bardzo podobna do struktury naszej skóry, może być wchłaniana bardzo szybko i zapewnia doskonałą kondycję, aby utrzymać skórę miękką i elastyczną.
Organiczny ekstrakt z liści aloesu: Prawdopodobnie większość z nas zna go jako balsam po opalaniu. Aloes jest aktywnym składnikiem, który sprawia, że skóra jest miła i elastyczna.

Organiczne Masło Shea: Zawiera wiele kwasów tłuszczowych, które występują naturalnie w barierze skórnej, dzięki czemu jest szczególnie skuteczne w pielęgnacji skóry. Stosowany jestw kremach jako wysokiej jakości naturalny składnik tłuszczowy.

Organiczny olej z dzikiej róży: zawiera duże ilości kwasu alfa-linolenowego i witamin. Szczególnie lekki i szybko wchłaniający się olej dla delikatnej w dotyku skóry.

Ekstrakt z brązowych wodorostów: bogaty w kwas alginowy i jego sole, alginiany, a także karagen i unikalne polisacharydy, które są szczególnie ważne dla przemysłu kosmetycznego. Dodatkowo ekstrakt z alg działa jako wymiatacz wolnych rodników.

Organiczny olej jojoba: W rzeczywistościnie jest to w ogóle olej, ale płynny wosk .Jego skład pomaga zwiększyć i utrzymać wilgotność skóry. Dlatego jest dobry dla suchej, zniszczonej skóry i włosów.

Organiczna oliwa z oliwek: Jest to olej roślinny składający się głównie z lipidów podobnych do skóry, które uzupełniają i wspierają barierę skórną. Jest też szczególnie łatwy do rozprowadzenia

gliceryna, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy: Są tośredniołańcuchowe trójglicerydy lub w skrócie oleje MCT .Jest onpozyskiwany z oleju kokosowego.

Propanediol: Wiąże wilgoć i tym samym zwiększa działanie środków konserwujących.

Alkohol cetylowy i alkohol cetearylowy: Są to tzw. alkohole tłuszczowe i są często stosowane jako baza kremów i maści.

Parametry

Tom 100 ml
Forma CBD krém na ruce