GreenPoison i Cream Caramel to dwie genetyki konopi o różnych cechach i smakach.

GreenPoison to odmiana hybrydowa znana z silnego fizycznego odprężenia i słodkiego owocowego smaku. Odmiana ta zazwyczaj osiąga średnią wysokość i ma średniej długości kwiaty. Charakteryzuje się również wysoką produkcją żywicy, co czyni ją atrakcyjną do ekstrakcji.

CreamCaramel to odmiana znana ze słodkiego i waniliowego smaku oraz relaksujących efektów. Roślina Cream Caramel osiąga zwykle średnią wysokość i ma średniej długości kwiat. Ma zrównoważonyefekt, który obejmuje relaksację ciała i łagodną euforię umysłu.

Obie te odmiany mają swoich zwolenników i są odpowiednie dla różnych preferencji. Green Poison jest odpowiednia dla osób poszukujących fizycznego odp rężenia i słodkiego smaku, podczas gdy Cream Caramel oferuje relaksujące efekty i waniliowy smak. Każda z tych odmian ma specyficzne cechy, które mogą spodobać się różnym użytkownikom. Uprawa niektórych odmian konopi może być ograniczona przepisami.

Szybkie info Działanie
Krem 47 - Nasiona feminizowane 5 szt. Sweet SeedsKrem 47 - Nasiona feminizowane 5 szt. Sweet Seeds

Krem 47 - Nasiona feminizowane 5 szt. Sweet Seeds

Dostępny
137 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp fifty-fifty
Lokalizacja w środku, outdoor
Doskonały hybrydowy krem karmelowy z elitarnym klonem AK47. Efektem krzyżowania jest bardzo silna, dochodowa i aromatyczna roślina. Krem 47…