Think Different - autoflowering seeds 3 pcs Dutch Passion

Cena
79 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
4348

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Najlepszy autoflower z większością sativa. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Naprawdę świetny model autoflower

Aby odróżnić się od reszty tłumu, każdy dostawca nasion może odczuwać potrzebę „ odmiennego myślenia ”. To jest dokładnie to, co firma Dutch Passion podjęła, decydując się na wprowadzenie technologii nasion feminizowanych w latach 90., a teraz mamy, tworząc ten wyjątkowy szczep Auto Feminized, Think Different .

Celem było stworzenie wysokowydajnego szczepu kwitnącego o ponadprzeciętnej wytrzymałości, który rzuciłby wyzwanie najlepszym tradycyjnym odmianom. Na początku użyliśmy szczepu z banku genów Dutch Passion AK420; jest to hybryda AK47 o wysokiej wydajności i ekstremalnej mocy. AK420 był systematycznie miażdżonyze starannie dobranymi Ruderalis. Zamierzeniem było przezwyciężenie wysokich standardów ustanowionych przez legendarny AutoMazar , najbardziej komercyjny szczep AutoFem 2011.

Think Different to wysokowydajny model Autoflowering, który wytwarza silne i jednorodne rośliny, które zazwyczaj rosną na wysokości 1-1,5 m, co czasami daje wydajność 250-300 g na roślinę w optymalnych warunkach. Naprawdę ogromna wydajność w modelu z automatycznym kwitnieniem. (Uwaga: hodowcy komercyjni w Holandii osiągają nawet 500 g / m2 przy uprawie w pomieszczeniach)

Think Different to około 60% Sativa , 20% Indica i 20% Ruderalis.

Czas od siewu do zbioru wynosi tylko 9 tygodni, a przy THC 18% jest to szczep szybki, jak również szczep łatwy do uprawy .

Wydajność: 250 - 350 gramów / roślinę

Zawartość THC: 16-18%

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena HTCC 1.Místo
Trudność mały
Terpeny humulen, karyofylen
Genetyka Think Different