Sweet Critical Fast version - feminizowane nasiona marihuany, 3 sztuki 00 nasion

-14% Szybkie kwitnienie
Cena
49 zł z VAT-em

Cena standardowa
57 zł z VAT-em

Oszczędzaj
14% (8 zł)

Producent
00 Seeds

Kod produktu
9032

Dostępny
ks

Odmiana ta jest doskonałym wyborem dla hodowców, którzy chcą szybkich rezultatów bez kompromisów. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta 00 Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Sweet Critical Fast - feminizowane nasiona marihuany od 00 Seeds

Sweet Critical Fast charakteryzuje się szybkim wzrostem, produktywnością i owocami o znacznej zawartości THC. Z poziomem THC sięgającym nawet 21%, odmiana ta zapewnia silne i skuteczne właściwości dla tych, którzy szukają intensywnych doznań z konopi.

Pomimo swojej szybkości i produktywności, Sweet Critical Fast oferuje również niezapomniany smak. Słodkie nuty tej odmiany odurzą cię i sprawią, że każda chwila degustacji będzie ekscytującym doświadczeniem.

Uprawa Sweet Critical Fast jest prosta i intuicyjna, idealna nawet dla poczatkujacych. Feminizowane nasiona zapewniają, że każda roślina wytworzy kwiaty, zwiększając ogólną wydajność i ułatwiając uprawę tej pysznej odmiany konopi.

Szczegóły odmiany konopi Sweet Critical Fast

Genotyp: głównie indica

Genetyka: Critical Mass X Critical

Plon : 400-500 g/m2

Czas kwitnienia : 40-45 dni

Wysokośćw uprawie indoor: 75-95 cm

Wysokość outdoor: 160-220 cm

Zawartość THC: 21%

Terpeny zawarte w Sweet Critical Fast

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Bisabolol - oprócz konopi indyjskich, substancja ta znajduje się na przykład w rumianku, a jej aromat jest kwiatowy. Jest stosowany w leczeniu otwartych ran, zwalczając infekcje. Niektóre badania wskazują, że jest on również skuteczny w leczeniu wielu chorób zapalnych.

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i posiada właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost