Pure Power Plant - PPP - feminizowane nasiona marihuany 5 szt Nirvana Seeds

-1%
Cena
131 zł

Cena standardowa
132 zł

Oszczędzaj
1% (1 zł)

Producent

Kod produktu
7990

Dostępny
ks

Feminizowana odmiana konopi Power Plant - PPP firmy Nirvana seeds. Świetna hybryda z dominacją indica do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Wysoka roślina o słodkim zapachu i ogromnych plonach. Krzyżówka White Widow i Original Power Plant. Więcej

Pure Power Plant - Feminizowane Nasiona Marihuany od Nirvana seeds

Krzyż, który powstał w drugiej połowie lat 90-tych z południowoafrykańskiej Sativy i solidnej z USA. Niesamowity potencjał wzrostu Czystej Elektrowni jest głównym świadectwem żywotności hybryd.

Ta feminizowana odmiana jest najnowszym trendem wśród holenderskich hodowców komercyjnych ze względu na wysokie plony twardych kwiatów. Rośliny są mało wymagające i bardzo łatwe w uprawie. Pure Power Plant ma przyjemny sosnowy zapach.

Czas kwitnienia to 8 - 10 tygodni w zależności od fenotypu nasion.

Informacje na temat odmiany konopi Pure Power Plant

Genotyp.

White Widow x Original Power Plant

Czas kwitnienia: 8-10 tygodni

Wysokość: średnia

Wydajność: 400-500 g/m²

THC: 15-20 %.

Terpeny występujące w roślinach konopi Pure Power Plant

humulenHumulen - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Stosowany jest do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych ze względu na działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

terpen-myrcenMyrcene - Ten terpen ma typowy ziołowy owocowy aromat i właściwości przeciwzapalne. Może więc być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu czy innych chorób zapalnych stawów. Występuje głównie w kwiatach rośliny konopi.

pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie pożądane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

Pure Power Plant - PPP - od Nirvana Seeds - ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica, fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny humulen, myrcen, pinen
Genetyka White Widow, Power Plant