Orion F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 sztuki, Royal Queen Seeds

-16%
44 points do systemu lojalnościowego
Cena
224 zł

Cena standardowa
267 zł

Oszczędzaj
16% (43 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8715

Dostępny
ks

Orion F1 to silna odmiana hybrydowa, która jest bardziej odporna na choroby i naprawdę produktywna. Średnia wysokość tej odmiany wynosi 70 cm, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Nasiona automatycznie kwitnące Orion F1 od Royal Queen Seeds

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, zawsze zobaczysz konstelację Oriona na nocnym niebie. Orion F1 przeniesie Twoje wrażenia z oglądania nocnego nieba na wyższy poziom.

Ta automatycznie kwitnąca odmiana rewolucjonizuje przemysł konopny, a Ty możesz w pełni cieszyć się jej witalnym wzrostem. Dzięki krótkiemu czasowi kwitnienia i delikatnemu profilowi terpenowemu jest to świetna odmiana, która zdecydowanie zasługuje na miejsce w Twojej kolekcji. Odmiana ta szczyci się wspaniałą linią genetyczną, która obejmuje geny z Blue Mammoth Auto, Blue Dream i Amnesia. A jeśli nic cię jeszcze nie przekonało, ogromne plony z pewnością przekonają cię do zakupu tej odmiany.

Orion F1 ma unikalny profil terpenowy składający się z wysokiego poziomu mircenu, ocimenu i farnezenu. Wysoka zawartość THC i niższa zawartość CBG dobrze współgrają z tym profilem terpenowym.

Kompaktowa roślina o ogromnych plonach

Orion F1 to typowa odmiana Indica, która dobrze rozwija się zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor. Ta szybka odmiana automatycznie kwitnąca osiąga wysokość od 64 do 80 cm, co czyni ją idealną odmianą dyskretną. Oferuje solidne zbiory w ciągu 40 dni kwitnienia, a będziesz gotowy do zbiorów tej odmiany w zaledwie 70 dni po wykiełkowaniu.

Szczegóły odmiany Orion F1

Sprzęt genetyczny: Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia

Wersja.

Genotyp: Hybryda

THC: Bardzo wysoka

Plon : Bardzo wysoki

Wysokość : 64 - 80 cm

Kwitnienie: 35 - 40 dni

Miesiąc zbior ów: 65 - 70 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: Myrcene, Farnesene, Karyophyllene, Ocimene

Klimat: krótkie lato


Terpeny w Orion F1

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, myrcen, ocimen
Genetyka Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia