Moby Dick - nasiona feminizowane 10 sztuk, Silent Seeds

Szybkie kwitnienie
71 do systemu lojalnościowego
Cena
355 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8752

Dostępny
ks

Oryginalny Moby Dick, sprawdzony i znany od ponad 15 lat przez seedbank Dinafem Seeds. Imponuje swoją siłą i produkcją XXL. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Moby Dick - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

Moby Dick to roślina konopi, która jest wynikiem skrzyżowania dominującego haze Jack Herer i White Widow, innymi słowy dwóch supergwiazd holenderskich kawiarni lat 90-tych.

Moby Dick to odmiana konopi, która potrzebuje dużo miejsca, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Wreszcie, rośliny te znane są z wysokiej odporności na pleśń i różne szkodniki.

Moby Dick to odmiana konopi znana ze spektakularnej produkcji (do 650 g/m2 indoor i do 1500 g na roślinę outdoor), która jest jej główną wartością dodaną. Jest to hybryda zdominowana przez sativę, która wymaga obfitego nawożenia, aby uzyskać najlepsze wyniki. W uprawie indoor i outdoor osiąga niespotykane wyniki.

Moby Dick oferuje niezawodny i niezrównany standard jakości, produkując kwiaty o zapierającym dech w piersiach rozmiarze, wadze, gęstości i ilości żywicy.

Szczegóły odmiany Moby Dick

Genotyp: 40% indica, 60% sativa

Haze x White Widow

Czas kwitnienia: 60-70 dni

Plon indoor: 650 g/m²

Plon outdoor: 1500 g/roślinę

THC: 18-22%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Moby Dick

Mircen - najczęściej występujący terpen w roślinie. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.


Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Haze, White Widow