Moby Dick Auto - nasiona automatycznie kwitnące 3 sztuki, Barney´s Farm

Cena
58 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8175

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona Moby Dick Auto mają dominujący genotyp sativy. Nasiona są wynikiem skrzyżowania znanych szczepów holenderskiego banku nasion Barney's Farm - Moby Dick i Super Auto #1. Więcej

Moby Dick Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Barney's Farm

Do stworzenia oryginalnej odmiany konopi Moby Dick, hodowcy wykorzystali dwie odmiany - najpopularniejszą na świecie przez ostatnie dwie dekady - White Widow oraz oryginalną odmianę z Barney's Farm - G13 Haze.

Kolejny krzyż, teraz z BF Super Auto #1, dostarczył genówautokwitnienia .

Autokwitnące nasiona Moby Dick Auto to w 70% sativa. Odmiana ta charakteryzuje się wysokimi plonami, a także wysokim poziomem THC.

Rośliny mogą być umieszczone w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Cykl życiowy trwa około 70-80 dni. Wydajność Indoor to około 500 g/m2. Na zewnątrz rośliny mają 120 cm wysokości, a produkcja wynosi 100-250 gramów na roślinę.

Podstawowe informacje o odmianie konopi Moby Dick Auto

Genotyp: 30% indica, 70% sativa

Genetyka: Moby Dick x BF Super Auto #1

Wysokość roślin w pomieszczeniach zamkniętych: 100 cm

Wysokość roślin na zewnątrz: 120 cm

Czas kwitnienia: 65 - 70 dni

Wydajność wewnątrz: 550 g/m²

THC: 15 - 22 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Moby Dick Auto

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

terpinolenTerpinolene - Przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu czy zaburzeń snu. Wykorzystywany jest w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą aromatu kwiatowego.

karyofylenCaryophyllene -Ma wyraźny pieprzowy aromat z nutami drewna, połączenie, które jest bardzo świeże. Caryophyllene mawłaściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, co może potencjalnie pomóc w łagodzeniu bólu.

LimonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, stosowany jest wspomagająco przy problemach z astmą.

Moby_Dick_Auto_Autoflowering_Barneys_Farm_ukazatel_THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, terpinolen