Moby Dick Auto - nasiona automatycznie kwitnące 3 sztuki, Barney´s Farm

Cena
59 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8175

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona Moby Dick Auto mają dominujący genotyp sativy. Nasiona są wynikiem skrzyżowania znanych szczepów holenderskiego banku nasion Barney's Farm - Moby Dick i Super Auto #1. Więcej

Moby Dick Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Barney's Farm

Do stworzenia oryginalnej odmiany konopi Moby Dick, hodowcy wykorzystali dwie odmiany - najpopularniejszą na świecie przez ostatnie dwie dekady - White Widow oraz oryginalną odmianę z Barney's Farm - G13 Haze.

Kolejny krzyż, teraz z BF Super Auto #1, dostarczył genówautokwitnienia .

Autokwitnące nasiona Moby Dick Auto to w 70% sativa. Odmiana ta charakteryzuje się wysokimi plonami, a także wysokim poziomem THC.

Rośliny mogą być umieszczone w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Cykl życiowy trwa około 70-80 dni. Wydajność Indoor to około 500 g/m2. Na zewnątrz rośliny mają 120 cm wysokości, a produkcja wynosi 100-250 gramów na roślinę.

Podstawowe informacje o odmianie konopi Moby Dick Auto

Genotyp: 30% indica, 70% sativa

Genetyka: Moby Dick x BF Super Auto #1

Wysokość roślin w pomieszczeniach zamkniętych: 100 cm

Wysokość roślin na zewnątrz: 120 cm

Czas kwitnienia: 65 - 70 dni

Wydajność wewnątrz: 550 g/m²

THC: 15 - 22 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Moby Dick Auto

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

terpinolenTerpinolene - Przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu czy zaburzeń snu. Wykorzystywany jest w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą aromatu kwiatowego.

karyofylenCaryophyllene -Ma wyraźny pieprzowy aromat z nutami drewna, połączenie, które jest bardzo świeże. Caryophyllene mawłaściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, co może potencjalnie pomóc w łagodzeniu bólu.

LimonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, stosowany jest wspomagająco przy problemach z astmą.

Moby_Dick_Auto_Autoflowering_Barneys_Farm_ukazatel_THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, terpinolen