Mimosa Punch autoflower - nasiona feminizowane 7 szt Dutch Passion

-13%
58 points do systemu lojalnościowego
Cena
293 zł

Cena standardowa
335 zł

Oszczędzaj
13% (42 zł)

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8288

Dostępny
ks

Silna, ostra odmiana autohybrydowa o plonach XL. Więcej

Feminizowane nasiona autoflower Mimosa Punch firmy Dutch Passion.

Ta krótka odmiana samokwitnąca wyrasta na około 50 - 90 cm w zależności od wielkości doniczki i zapewnia bardzo obfite zbiory.Pąki phat z mięsistymi, wypełnionymi żywicą kielichami mają niewiele zbędnych płatków. Jest to doskonały wybór, z którego można robić ekstrakty.

Cykl życiowy feminizowanych nasion konopi autoflower indoor wynosi około 10 tygodni od nasion do zbiorów, outdoor nieco dłużej.Jej profil terpenowy wykazuje kwaśne cytrusy zmieszane z subtelnymi nutami. Średni do wysokiego poziom THC tworzy efekt, który jest podnoszący na duchu i mózgowy.

Można też cieszyć się przyjemnymi, owocowymi nutami.

To, co nas uderzyło, gdy otrzymaliśmy z laboratorium analizę profilu terpenowego, to niezwykle wysoki poziom dominujących terpenów. Konkretnie były to beta-myrcen, beta-pinen, terpinolen i beta-kariofilen. Były to najwyższe poziomy terpenów spośród wszystkich autoflowerów, z jakimi się do tej pory zetknęliśmy.

Genetyka feminizowanej odmiany Mimosa Punch

Tanowa odmiana automatycznie kwitnąca jest oparta na genetyce słynnej i wielokrotnie nagradzanej 'Mimosy', którą uzyskaliśmy jako klon z Ameryki Północnej. Oryginalna Mimoza powstała przez skrzyżowanie Clementine i Purple Punch. Zespół hodowców z Dutch Passion skrzyżował ten klon z automatycznie kwitnącą wersją Purple Punch. Wszystkie fenotypy są zielone i mają piękne, świecące liście, ale genetycznie w genetyce, bonusowy (fioletowy) odcień nie jest stracony!

Genotyp.

Genetyka: Klementynka i Purple Punch

Wysokość: Średnio wysoka

Czas kwitnienia: 10 tygodni

THC: 18% haju

pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

TerpinolenTerpinolene - Przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu czy zaburzeń snu. Wykorzystywany jest w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą aromatu kwiatowego.

myrcen Myrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty zapach i pikantny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Caryophyllene - Ma korzenny odcień. Sprawdza się również przy problemach z oddychaniem i bólach różnego pochodzenia.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen, terpinolen