Mimosa EVO - feminizowane nasiona marihuany 10 szt Barney´s Farm

51 points do systemu lojalnościowego
Cena
259 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8640

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

MIMOSA EVO™ Feminizowana: długo oczekiwany dodatek z laboratorium hodowlanego Barney's Farm jest wreszcie dostępny jako potwór genetyczny ze znakiem jakości. Więcej

Mimosa EVO™ - feminizowane nasiona konopi od Barney's Farm

Feminizowana MIMOSA EVO™. Powstań MIMOSA EVO™! Opracowany ze słynnej krzyżówki Emerald Triangle, pierwotnie wyhodowanej przez Symbiotic Genetics, teraz doładowany naszym cennym Orange Punch ze skarbca Barney's Farm. Ta ulubiona odmiana z 60% dominacją Indica jest pełna dużych, dymnych pąków, bogatych w kannabinoidy i terpeny.

Poziom THC do30% jest możliwy w przypadku Grandmaster, ale 24-26% jest więcej niż wystarczające dla zwykłego śmiertelnika.

Superdoładowane plony MIMOSA EVO ™ mogą być wręcz szalone, 700 g / m2 łatwo osiągalne w pomieszczeniach. MIMOSA EVO - na zewnątrz możesz potrzebować drabin! Dorastając do ponad 2 metrów 220 cm, zakończy okres kwitnienia na początku października po 65 dniach kwitnienia, z potencjalnym plonem ponad 2000 g na roślinę.


Nasiona odmiany konopi Mimosa EVO są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, do przechowywania i ochrony genetycznej.

Szczegóły odmiany Mimosa EVO


Genotyp: 60% indica, 40% sativa

Genetyka: Mimosa x Orange Punch

Wysokość rośliny indoor: 80-90 cm

Wysokość roślin outdoor: 180 - 220 cm

Plon: indoor do 700 g/m², outdoor do 2 kg/roślinę

Czas kwitnienia: 65 - 70 dni

Zbiory outdoor: 3-4 tydzień - październik

THC: do 30%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Mimosa EVO

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Jest bardzo świeży i ma gładki, orzechowy smak z nutą słodyczy. Ma działanie przeciwzapalne, dzięki czemu jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Linalool - ma działanie uspokajające. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również w lepszym śnie i wzmacnia układ odpornościowy.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool