Lemon Pie Auto - nasiona automatycznie kwitnące 10szt Fast Buds

65 points do systemu lojalnościowego
Cena
329 zł

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8890

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Bezpretensjonalna, odporna na szkodniki odmiana oferująca wysokie plony. Ta nowość, automatycznie kwitnące nasiona marihuany Lemon Pie Auto, została stworzona przez bank nasion Fast Buds. Więcej

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Lemon Pie Auto od Fast Buds

Automatyczniekwitnące nasiona konopi odmiany Lemon Pie Auto to hybryda z dominacją Indica. Jej zaletą jest bezpretensjonalność i wysoka odporność na szkodniki i grzyby.

Rośliny osiągają wysokość około 1 metra. Charakteryzują się kolorowymi pąkami w odcieniach czerwieni i różu, wytwarzającymi nadmierne ilości żywicy. Uzupełniają je jaskrawopomarańczowe i białe słupki.

Rośliny mogą produkować do 550 gr/m2 w ciągu około 8 tygodni.

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. W środowisku zewnętrznym zaleca się stosowanie doniczek do przechowywania roślin.

Zawartość THC w roślinach konopi wynosi do 24%.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat odmiany konopi Lemon Pie Auto

Genotyp: hybryda (indica/sativa)

Genetyka: Lemon Pie Auto

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Wysokość: 80-100 cm

Plon indoor: 400-550 g/m²

Plon outdoor: 50-170 gr/m²

THC: do 24%

Profil terpenowy roślin konopi Lemon Pie Auto

Limonen - często występujący terpen o typowym cytrusowym aromacie. Jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Pinen - terpen o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, typowy dla drzew iglastych. Jego właściwości przeciwzapalne i zdolność do zwalczania zarazków infekcji sprawiają, że jest odpowiedni dla osób cierpiących na astmę w aromaterapii.

Myrcene - jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach indyjskich. Ma ziemisty aromat i pikantny aromat goździków. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach rośliny. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów i reumatyzm.

Kariofilen - Kariofilen ma typowy pieprzowy aromat. Jest odpowiedni dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Jego działanie przeciwbólowe może pomóc w łagodzeniu różnego rodzaju bólu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen