Lemon OG - nasiona feminizowane 8 szt, Super Sativa Seed Club

-20%
49 points do systemu lojalnościowego
Cena
246 zł

Cena standardowa
307 zł

Oszczędzaj
20% (61 zł)

Producent
Super Sativa Seed Club

Kod produktu
8069

Dostępny
ks

Produktywna hybryda Lemon OG z dominującą indicą. W wyniku skrzyżowania Super Lemon Skunk z oryginalną OG Kush powstały te wspaniałe feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Super Sativa Seed Club. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Lemon OG z Super Sativa Seed Club.

Feminizowana odmiana marihuany Lemon OG została stworzona przez połączenie Super Lemon Skunk z oryginalnym OG Kush. Jest to wysoce produktywna i niewymagająca odmiana. Te wysokiej jakości nasiona konopi pochodzą z banku nasion Super Sativa Seed Club.

Dzięki genotypowi z , rośliny konopi mają mniejszy wzrost. Na kwiatach tworzy się niewiele liści.

Zawartość THC przekracza 20 %.

Genetyka OG Kush:

- Chociaż OG Kush jest podstawą genetyczną wielu gatunków konopi, jego pochodzenie pozostaje tajemnicą. OG Kush ma wiele fenotypów, średnio zawiera stosunkowo wysoki poziom THC (około 22 %).

Stosunek składników sativy i indica jest w większości zrównoważony. Przy prawidłowej uprawie OG Kush ma neonowo zielone kwiaty , które po wysuszeniu grube, lepkie i pokryte kryształkami.

Szczegóły dotyczące odmiany Cannabis Lemon OG

Genotyp.

Genetyka: Super Lemon Skunk x OG Kush

Czas kwitnienia: 56-70 dni

Wysokość roślin: 70-120 cm

THC: +20 %

Terpeny zawarte w roślinach konopi Lemon OG

limonenLimonene - Jeden z najbardziej powszechnych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można też wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można w nim również wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Lemon-OG-Super-Sativa-Seed-Club-obsah-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen
Genetyka OG Kush