laSaponaria Dezodorant w sprayu dla mężczyzn z konopiami BIO (100 ml)

-20%
Cena
28,70 zł

Cena standardowa
35,80 zł

Oszczędzaj
20% (7,10 zł)

Kod produktu
8465

Dostępny
ks

Delikatny dezodorant w jakości BIO z konopiami i szałwią. Więcej

Delikatny dezodorant w jakości organicznej z konopią i szałwią odpycha nieprzyjemne zapachy i zastępuje je świeżym zapachem eukaliptusa. Jest ręcznie mieszany przy użyciu wyłącznie naturalnych składników, których połączenie nie podrażnia pach. Prebiotyki z cykorii wspierają równowagę mikrobiomu skóry i blokują rozwój bakterii odpowiedzialnych za niepożądany zapach podczas pocenia się. Spray ułatwia aplikację i nie pozostawia śladów na odzieży, zdrowiu czy przyrodzie. Nie zawiera problematycznych związków aluminium, antyperspirantów ani alkoholu.

Naturalne świadome kosmetyki są tworzone z miłością, jak najbardziej organiczne i z misją "pozostawienia świata w nieco lepszym miejscu". To jest laSaponaria, która chwyci Cię za serce. Cudownie pachnie, jest zrobiony z najlepszych lokalnych składników i pomaga gdzie się da. Wspiera lokalnych drobnych rolników, projekty społeczne i sprawiedliwy handel. Wszystko jest wynikiem uczciwego, rzemieślniczego rękodzieła i uwierzcie mi, że to poczujecie.

Oczywiście nie ma tu żadnych testów na zwierzętach i żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego. Nie zapomniano również o opakowaniach, gdyż duża ich część jest poddawana recyklingowi. Spróbuj raz, a będziesz chciał spróbować ponownie.

Parametry

Tom 100 ml
Forma CBD dezodorant