L.A.Vanilla Cake - nasiona feminizowane 3 sztuki, Silent Seeds

23 do systemu lojalnościowego
Cena
116 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8762

Dostępny
ks

L.A. Vanilla Cake to wysokiej jakości feminizowane nasiona konopi z przewagą Indica, odzwierciedlające dominację Kalifornii na obecnej amerykańskiej scenie konopi. Jest to wyraźnie odmiana konopi, której mottem jest doskonałość. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

L.A.Vanilla Cake - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

L.A. Vanilla Cake łączy w sobie najbardziej charakterystyczne cechy dwóch elitarnych klonów o niekwestionowanym prestiżu: Ice Cream Cake i Wedding Cake. Rośliny tej odmiany produkują rośliny, które są wytrzymałe, smukłe i dobrze zbalansowane. Krótko mówiąc, oddychają genetyczną linią wspaniałego rodowodu!

Liście mają szczególny wygląd, z zaokrągloną i kanciastą stroną jednocześnie. L.A.Vanilla Cake to hybryda konopi, której szczególną cechą jest wczesne tworzenie żywicznych trichomów o dużej gęstości i pięknym fioletowym zabarwieniu. fioletowym zabarwieniu i pysznym, kremowym, słodkim zapachu ciasta na wszystkich małych liściach otaczających kwiaty.

L.A. Vanilla Cake to hybryda , która produkuje rośliny wymagające dość wysokiego nawożenia składnikami odżywczymi, aby uzyskać najlepsze wyniki. Podczas uprawy nasiona z kolekcji L.A.Vanilla Cake są optymalizowane pod kątem ich zdolności produkcyjnych przy użyciu metod przycinania(SOG, SCROG, FIM itp.).Konieczne będzie również ograniczenie okresu uprawy do maksymalnie 3 tygodni w pomieszczeniu.

Szczegóły dotyczące L.A.Vanilla Cake

Genotyp: 70% indica, 30% sativa

Genetyka: Ice Cream Cake X Wedding Cake

Czas kwitnienia: 60-65 dni

Plonindoor: 550 - 600 g/m²

Plon outdoor: 1300 - 1500 g/roślinę

THC: 20 - 25%

Terpeny zawarte w roślinie konopi L.A.Vanilla Cake

Mircen - najczęściej występujący terpen w roślinie. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.


Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka Wedding Cake