Jojoba - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
21 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7338

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Olej jojoba jest jednym z najcenniejszych olejków naturalnych. Ma doskonałe zdolności regeneracyjne. Nadaje się do skóry i włosów. Więcej

Olej jojoba (Simmondsia chinensis) 10 ml


Olej jojoba pochodzi z rośliny Simmondsia chinensis, która pochodzi z pustynnego regionu amerykańskiego stanu Arizona. Olej jojoba ma wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i witaminy E.

Odpowiada każdej skórze, nie podrażnia wrażliwych i łagodzi podrażnienia. Jest to jeden z najcenniejszych naturalnych olejków.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Olej jojoba ma bardzo dobre właściwości regeneracyjne . Utrzymuje naturalne nawilżenie skóry. Ma działanie wygładzające i nadaje się do pielęgnacji skóry trądzikowej. Posiada naturalny filtr ochronny UV. Chroni skórę przed niekorzystnymi wpływami zewnętrznymi. Ponadto wzmacnia skórę oraz nadaje jej elastyczność i nawilżenie.

Jest stosowany w produktach do masażu , regeneracji i opalania. Ma doskonałą przyswajalność i dobrze się rozprowadza. Olejek jojoba nadaje włosom miękkość, miękkość i przywraca naturalny połysk.

Na przykład olej jojoba można mieszać z lawendą, aby ukoić, tymianek dla lepszego snu lub olejkiem eukaliptusowym lub ylang-ylang.

Parametry

Gatunek Jojoba
Terpeny geraniol, linalool