Jack Herer - nasiona feminizowane 5 szt Seedsman

25 do systemu lojalnościowego
Cena
126 zł z VAT-em

Producent
Seedsman

Kod produktu
7933

Dostępny
ks

Hybryda łącząca cechy genotypów indica i sativa. Feminizowane nasiona marihuany Seedsman są wynikiem połączenia Original Haze i Red Skunk. Więcej

Jack Herer - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

Nazwa tej odmiany pochodzi od nazwiska nieżyjącego już aktywisty konopi i autora klasyka "The Emperor Wears No Clothes" . Jest to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany.

Feminizowana odmiana Jack Herer została stworzona w Holandii w połowie lat 90. Później była rozprowadzana przez lokalne poradnie jako uznany szczep medyczny.

Produkcja THC w tym szczepie jest wysoka i wynosi od 18% do 23%. Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarniach.

Ponieważ istnieje kilka fenotypów, kwitnienie może trwać od 50 do 70 dni.

Podstawowe informacje o Jacku Hererze

Genotyp: indica/sativa

Genetyka: Original Haze x Red Skunk

Wydajność: 350-450 gr/m2

Wysokość: ok. 175 cm

Czas kwitnienia: 50 - 70 dni

Miesiąc zbiorów: październik

THC: 15 - 20%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Jack Herer

karyofylenCaryophyllene - Terpen korzenny, pomaga w leczeniu zapalenia dróg oddechowych i bólu. Jego aromat jest bardzo świeży z nutami drzewnymi. Ma działanie przeciwzapalne i może bezpośrednio wpływać na układ endokannabinoidowy i wchodzić w interakcje z jego receptorami.

myrcenMyrcene -Aromat myrcenejest bardzo silny i ziołowy z nutami przypraw. Jest to jeden z najbardziej powszechnych terpenów, a jego aromat można opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździków. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

pinenPinene - Pinene występuje głównie w drzewach iglastych, rozmarynie i bazylii i ma świeży ziołowy i drzewny aromat. Ma szereg działań leczniczych, a jego właściwości przeciwzapalne sprawiają, że może być stosowany w leczeniu astmy i infekcji dróg oddechowych.

Jack Herer - feminized semena - ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen
Genetyka Haze