Hindu Kush - nasiona automatycznie kwitnące 10 szt Sensi Seeds

Cena
215,90 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8314

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Nasiona marihuany Hindu Kush Automatic to klasyczna czysta indica z genetyką autoflowering. Jest to bezpretensjonalna i niedroga odmiana. Więcej

Hindu Kush Automatic - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Sensi Seeds

Feminizowana wersja konopi od ponad dwóch dekad cieszy się popularnością wśród fanów starej szkoły indica, dlatego też bank nasion Sensi Seeds stworzył również wersję automatycznie kwitnącą tego klasyka.

Ten bezpretensjonalny i niedrogi szczep oferuje wiele zalet. Cudownie wytrzymała odmiana konopi Hindu Kush jest klasyczną czystą indicą.

Rośliny można umieścić zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Mają mniejszą posturę, a czas kwitnienia wynosi tylko 45 - 50 dni. Na zewnątrz będą się dobrze rozwijać w ciepłych miejscach z dużą ilością słońca.

Oprócz tych automatycznie kwitnących nasion, Hindu Kush jest również dostępny jako feminizowane nasiona marihuany i regularne nasiona marihuany - Hindu Kush Regular.

Podsumowanie podstawowych informacji o odmianie marihuany Hindu Kush Automatic

Genotyp: 100% indica

Genetyka: Hindu Kush x Ruderalis

Czas kwitnienia: 45-50 dni

Terpeny zawarte w roślinach konopi Hindu Kush Automatic

terpen_limonenLimonene - Terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje powszechnie, jest kolejnym członkiem rodziny terpenów konopi. Limonen jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Myrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parameters

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny myrcen, limonen
Genetyka Ruderalis, Hindu Kush