Hash Plant - Nasiona 10 szt. Standardowych Sensi Seeds

Działanie
66 points do systemu lojalnościowego
Cena
332 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6611

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Ta rzadka Afghanica pochodzi z najlepszych genotypów używanych do haszyszu, które kiedykolwiek zostały przywiezione z Hindushu. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Hash Plant standard firmy Sensi Seeds

Ta rzadka Afghanica pochodzi z najlepszych genotypów używanych do haszyszu, które kiedykolwiek zostały przywiezione z Hindushu.

Bezpośredni przodek Hash Plant został wyhodowany w Ameryce, a następnie przewieziony do Holandii (dość niespodziewanie w postaci sadzonek). Gdy tylko dotarł do Sensi Seeds, przejęli go ludzie w laboratoriach, dając mu podstawę kilku innych hybryd Sensi Seed.

Wyhodowali wiele eksperymentalnych hybryd przez wiele lat i stale poszukują odpowiedniego męskiego pyłku, aby uzyskać wysokiej jakości bywalców (niefeminizowane nasiona) godnych nazw Hash Plant. Wreszcie znaleźli pasujący odpowiednik w Northern Lights . W stosunku 50: 50 (HP: NL) mój ojciec został z powrotem połączony z zakładem macierzystym HP i otrzymał hybrydę 75% HP: 25% NL.

Genetyka : Indica

Czas kwitnienia : 40 - 45 dni

Wydajność : 90-120 g

Wysokość rośliny : 100 - 130 cm

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja regularny
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Opakowania 10 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena HTCC 3.Místo
Trudność średni
Terpeny humulen, karyofylen
Genetyka Jack Herer