Gotu Kola - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
19 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
7302

Dostępny
ks

Centella asiatica lub Gotu kola to słynne ajurwedyjskie zioło, które poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Więcej

Olej Gotu Kola (Centella asiatica) 10 ml

Centella asiatica , zwana również „Brahmi”, to małe pełzające zioło, które pochodzi z Azji, ale obecnie jest uprawiane w innych tropikalnych i umiarkowanych podmokłych częściach Afryki i Stanów Zjednoczonych. Centella asiatica to najbardziej znana nazwa: „ Gotu Kola ”. Jest rośliną wodną i rośnie wzdłuż strumieni na polach ryżowych i innych podmokłych środowiskach.

Centella Asiatica lub Gotu Kola to słynne zioło, które tradycyjnie stosuje się w celu poprawy stanu psychicznego i wspierania prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego .

Centella Asiatica ma charakterystyczne okrągłe liście o silnym podobieństwie do móżdżku. Jest to interesujący fakt, ponieważ odpowiada „doktrynie podpisu”, która mówi, że zioła leczą część ciała, która przypomina.

„Brahmi” służy do oznaczania dwóch różnych ziół ajurwedyjskich- Bacopa monnieri i Centella asiatica. Oba zioła są wysoko uhonorowane za poprawę funkcji układu nerwowego. Jeśli zanurkujemy głębiej, odkryjemy, że podwójne użycie nazwy „Brahmi” można zrozumieć geograficznie; w południowych Indiach „brahmi” odnosi się do Bacopa monnieri; podczas gdy w północnych Indiach „brahmi” odnosi się do Centella asiatica.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Centella Asiatica lub Gotu Kola jest uważana za jedno z najlepszych ziół mózgowych w Ajurwedzie. Od tysięcy lat jest stosowany w Azji jako lek i delikatne warzywo liściaste.

To uwodzicielskie zielone zioło jest popularne w poprawianiu uważności , ożywianiu świadomości i utrzymaniu ostrego intelektu. Promuje również krążenie krwi w mózgu, co promuje funkcje poznawcze, takie jak pamięć i koncentracja.

Ponadto działa jak naturalny środek do czyszczenia krwi i układu nerwowego. Gotu Kola uspokajapodrażnione przez skórę podrażnienie skóry , co czyni go doskonałym wyborem do masażu głowy i stóp.

NASZA PRODUKCJA


Nasza ajurwedyjska seria olejków ziołowych jest specjalnie zaprojektowana do pielęgnacji skóry i produktów kosmetycznych i jest wykonana z najlepszych organicznych roślin i ziół, które nie zawierają pestycydów. Przygotowuje się je na zimno, aby zapobiec możliwym szkodom, jakie obróbka cieplna może mieć na wydajność produktu.

Każda partia podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić spójność między partiami.

Możemy również dostosować olej bazowy używany do ekstrakcji do własnych wymagań. Wymagania dotyczące modyfikowanych olejów bazowych można składać za pośrednictwem naszej obsługi klienta.

Inne dostępne oleje bazowe: olej słonecznikowy, olej szafranowy, olej sojowy, olej sezamowy, oliwa z oliwek, migdał; olej, olej jojoba, olej kokosowy

Jest to produkt kosmetyczny przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych materiałów, nie należy tego akceptować wewnętrznie.

Parametry

Terpeny asiatikosid, terpinolen
Tom 10 ml