Gelat.OG Auto - automatycznie kwitnące nasiona konopi 5 sztuk, Seedsman

Szybkie kwitnienie
20 do systemu lojalnościowego
Cena
103 zł z VAT-em

Producent
Seedsman

Kod produktu
8821

Dostępny
ks

Automatycznie kwitnąca wersja odmiany Gelat. OG o bardzo wysokiej zawartości THC (25%). Gotowa do zbiorów w zaledwie 85 dni po posadzeniu. Nie można jej przegapić w swojej automatycznie kwitnącej kolekcji! Więcej

Gelat.OG Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

Gelat.OG Auto został wyhodowany przez skrzyżowanie Gelato (Platinum pheno Girl Scout Cookies i Sunset Sherbet) z męską rośliną OG Kush Auto. Gelato zapewnia dużą ilość THC i bogaty, deserowy aromat, podczas gdy Auto OG wnosi genetykę automatycznego kwitnienia i zmniejsza rozmiar.

Gelato.OG Auto rośnie bardzo dobrze przy 18 godzinach światła dziennie w pomieszczeniu. Osiąga dojrzałość po około 80 dniach od wysiewu, nawet jeśli jest uprawiana na zewnątrz lub w szklarni w środku lata. Pąki zaczynają formować się pod koniec trzeciego tygodnia. Roślina ta ma zwartą strukturę, pozostaje stosunkowo przysadzista i ma tendencję do tworzenia dużych centralnych kręgów z niewielką ilością bocznych rozgałęzień. Jej kwiaty są bardzo gęste i złożone, dość ciemne z pomarańczowymi słupkami i kapiącą żywicą. Niektóre rośliny mogą wykazywać fioletowe odcienie.

Zapachprzypomina miętę, herbatniki i drewno. Produkcja THC jest bardzo wysoka - do 25%.

Szczegóły dotyczące Gelat.OG Auto

Genotyp.

Genetyka: Gelato (Sunset Sherbet x Platinum GSC) x OG Kush Auto

Czas zbiorów: 80 dni od wykiełkowania

Plon : 500 - 600 g/m2 indoor

Wysokość : 60 - 120 cm

THC: 25%

Terpeny zawarte w Gelat.OG Auto

Mircen - jeden z najczęstszych terpenów w konopiach indyjskich, jego aromat można opisać jako ziemisty z nutą piżma i goździków. W konopiach mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny występujące w konopiach indyjskich, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Limonen - Limonen ma świeży cytrusowy aromat, występujący w skórkach owoców cytrusowych, zwłaszcza pomarańczy, cytryn i grejpfrutów. Ma właściwości przeciwzapalne i jest popularny w aromaterapii.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka OG Kush Autoflowering, Gelato