Feminizowane nasiona marihuany Mack & Crack, HumboldtXSeedstockers, 25 szt.

-20%
144 points do systemu lojalnościowego
Cena
721 zł

Cena standardowa
902 zł

Oszczędzaj
20% (181 zł)

Producent
HumboldtXSeedstockers

Kod produktu
8637

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona konopi Mack & Crack to jedna z najsilniejszych odmian oferowanych przez bank nasion HumboldtXSeedstockers. Wartość THC wynosi ponad 30%. Więcej

Opis nasion feminizowanych Mack & Crack pochodzi od oficjalnego producenta HumboldtXSeedstockers. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Mack & Crack - feminizowane nasiona marihuany od HumboldtXSeedstockers

Połączenie Humboldt i Seedstockers przedstawia feminizowaną odmianę konopi o nazwie Mack and Crack. Te feminizowane nasiona marihuany powstały z połączenia dwóch najsilniejszych odmian konopi - The Mac i Green Crack. Odmiana ta osiąga do 30% THC w idealnych warunkach i wytwarza ponadprzeciętną produkcję kwiatów i żywicy.

Genotyp Mack & Crack jest zdominowany przez sativę . Odpowiednie środowiska to indoor i outdoor - szklarnia. Czas kwitnienia wynosi 10-11 tygodni. Odmiana jest gotowa do zbiorów pod koniec października. Rośliny mają doskonałe plony.

Odmianę tę można również kupić w wariancie automatycznie kwitnącym.

Informacje na temat odmiany konopi Mack & Crack

Genotyp: dominująca sativa

Genetyka: Mac X Green Crack

Czas kwitnienia : 10-11 tygodni

Plon: wysoki

THC: do 30%

Terpeny występujące w roślinach konopi Mack & Crack

Limonen - terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których jest powszechnie spotykany, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.

Mircen - jego zapach można opisać jako ziemisty z nutą piżma i goździków. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Linalool - Linalool ma działanie uspokajające. Pomaga złagodzić napięcie mięśni, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, zdolność do działania jako środek przeciwdepresyjny w niektórych przypadkach oraz ochronę komórek układu nerwowego.

Kariofilen - pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, szklarnia
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen