Female Mix - feminizowane nasiona marihuany, 5 sztuk 00 nasion

18 do systemu lojalnościowego
Cena
94 zł z VAT-em

Producent
00 Seeds

Kod produktu
9033

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

W zestawie Female Mix znajdziesz najlepsze feminizowane nasiona konopi od 00 Seeds, w tym najnowsze odmiany z tego renomowanego banku, który jest ekspertem w dziedzinie słodkich odmian konopi Indica. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta 00 Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Female Mix - feminizowane nasiona marihuany od 00 Seeds

Jest to mieszanka różnych odmian feminizowanych z całego asortymentu 00 Seeds Bank i może zawierać wcześniej niewydane odmiany.
Każde nasiono jest innego gatunku, a wybór odmian jest losowy.

Szczegóły odmian z Female Mix

Genetyka.

Miejsce uprawy: indoor/outdoor/szklarnia

Terpeny w odmianach Female Mix

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Jest bardzo świeży i ma słodki, drzewny smak. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Humulen - ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, jest często stosowany w inhalacjach na górne i dolne drogi oddechowe. Jego właściwości doceniają także osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

Mircen - najczęstszy terpen występujący w konopiach indyjskich. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Linalool - ma działanie uspokajające. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również w lepszym śnie i wzmacnia układ odpornościowy.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych korzyści i posiada właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Ocimen - Ocimen można znaleźć głównie w bazylii.Ten terpen jest niezwykle ważny dla roślin, ponieważ wykorzystują go jako mechanizm obronny przed szkodnikami. Jest wykorzystywany do produkcji perfum ze względu na swój przyjemny kwiatowy aromat. Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze i przyczynia się do leczenia problemów skórnych.

Terpineol - Terpineol macharakterystyczny kwiatowo-cytrusowy aromat z nutą mięty i przypraw. Ze względu na swój przyjemny aromat jest wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym do produkcji kosmetyków dekoracyjnych i do demakijażu. Ma doskonałe właściwości antybiotyczne i przeciwutleniające oraz przyczynia się do leczenia zaburzeń snu i bezsenności, zmian nastroju, depresji i lęku.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia