El Patron - nasiona feminizowane 3 szt Royal Queen Seeds

Działanie -36% Nagradzana genetyka
Cena
86 zł z VAT-em

Cena standardowa
134 zł z VAT-em

Oszczędzaj
36% (48 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8518

Dostępny
ks

El Patron to zrównoważona hybryda, która angażuje Twój umysł i uspokaja ciało. Niezależnie od tego, jaki masz nastrój, zachwyci cię. Więcej

El Patron: Córka AMG i Shivy

Odmiana El Patron zdobyła wiele nagród. Zdobyła pierwsze miejsce na Highlife Cup w kategorii "Regular Soil Grown Cannabis". Otrzymała tę prestiżową nagrodę od jury pełnego ekspertów z dziedziny konopi.

Odmiana El Patron powstała poprzez skrzyżowanie odmian AMG i Shiva. AMG (Amnesia Mac Ganja) to hybryda z dominacją sativy, która zawiera do 22% THC i ma działanie pobudzające. Kontrastem jest Sziwa. Ta indica smakuje jak kardamon i ma przyjemne efekty terapeutyczne. Poprzez skrzyżowanie tych odmian udało nam się wyhodować zrównoważoną hybrydę, która w 60% składa się z genetyki sativa i 40% indica. El Patron jest pełen THC i owocowych terpenów.

Aromat

El Patron jest również ulubieńcem szefów kuchni. Jej kwiaty wytwarzają silny smak i aromat przypominający cytrusy i kush. Te smaki są świetnymi dodatkami w ciastach, ciasteczkach czy innych słodkościach.

Uprawa EL PATRON

El Patron nie jest nachalny. Odmiana ta dobrze rośnie w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jej genetyka indica jest zauważalna w jej wzroście. Odmiana ta dorasta do stosunkowo niewielkiej wysokości i posiada wiele rozgałęzień. Hodowcy mogą poskromić jej dziki wzrost za pomocą metod uprawy takich jak LST. W pomieszczeniach i na zewnątrz daje umiarkowane plony.

Szczegóły dotyczące El Patron

Genotyp: Sativa 60% Indica 40%

Genetyka: AMG x Shiva

Wydajność w pomieszczeniach: 450 - 500 gr/m2

Plon na zewnątrz: 550 - 600 gr/roślinę

Wysokość wewnątrz: 90 - 130 cm

Wysokość zewnętrzna: 140 - 200 cm

Czas kwitnienia: 9 - 10 tygodni

THC: 22 %.

Smak: ziołowy, pieprzowy

Terpeny konopi zawarte w roślinie El Patron

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

humulenHumulene - Humulene ma wyraźny ziemisty aromat z ostrymi nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu, imbirze, goździkach i kolendrze. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego też jest głównie wykorzystywany do wdychania leczniczych oparów w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Zmniejsza również stan zapalny związany z alergiami, które prowadzą do astmy.

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

pinenPinen - Ten terpen charakteryzuje się głównie zapachem lasu, bazylii i rozmarynu, ma bardzo charakterystyczny i świeży ziołowy aromat. Ze względu na swoją świeżość ma działanie terapeutyczne i przeciwzapalne w dziedzinie aromaterapii. Może zapobiegać infekcjom, a jego wdychanie pozwala na dostanie się do płuc większej ilości świeżego powietrza.

Obsah THC El Patron

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Trudność střední náročnost
Terpeny mieszanka terpenów
Genetyka Amnesia, shiva