Early Skunk - 10 Feminized Seeds Sensi Seeds

68 do systemu lojalnościowego
Cena
341 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
750

Dostępny
ks

Aby uzyskać wyjątkowe wyniki i niezawodne działanie, Early Skunk może się zakwalifikować jako najlepszy wszechstronny szczep w kolekcji Sensi Seed Bank Outdoor. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Early Skunk femina marki Sensi Seeds

Aby uzyskać wyjątkowe wyniki i niezawodne działanie, Early Skunk może się zakwalifikować jako najlepszy wszechstronny szczep w kolekcji Sensi Seed Bank Outdoor . Teraz, jako odmiana feminizowana, hodowca nie musi już usuwać samca na początku kwitnienia.

Podobnie jak oryginalne, feminizowane nasiona Early Skunk, wytwarzają sztywne, szybkie i niezwykle ważne rośliny, które produkują luksusowe, ciężkie, matowe pąki w prawie każdym środowisku.

Witalność rośliny pochodzi ze Skunk # 1, a odporna na warunki atmosferyczne stara Perła w hybrydzie z turbodoładowaniem, która może rosnąć w ogrodzie jak chwasty.

Early Skunk został stworzony do rozwiązania; problem z pleśnią podczas deszczu i stanowi niezawodne rozwiązanie dla hodowców na świeżym powietrzu. Nadaje się również dla początkujących.

Wpływ Early Pearl pozwala Early Skunk na wykończenie kwiatu przed Skunk # 1 i znacznie zwiększa obciążenie pleśni i grzybów.

Niezawodne - nic więcej, nic innego nie może opisać Early Skunk. Doskonała Indica na zewnątrz.

Typ : 35% sativa 65% indica

Czas kwitnienia : 55 - 65 dni

Parametry

Opakowania 10 nasion
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen