Delahaze - 5 feminizowanych nasion Paradise Seeds

Nagradzana genetyka
28 do systemu lojalnościowego
Cena
144 zł z VAT-em

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
834

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Delahaze to doskonała odmiana - bardzo mocna, z wysokimi plonami, a szczególnie wcześnie, zbierana średnio po 9 tygodniach. Ponadto jeden tydzień pozwoli Ci w pełni się rozwinąć Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Delahaze by Paradise Seeds

Delahaze to doskonała odmiana - bardzo mocna, z wysokimi plonami, a szczególnie wcześnie, zbierana średnio po 9 tygodniach.

Oczywiście dominuje klasyczna Haze.

Delahaze to stosunkowo silna roślina z dużą ilością gałęzi i kwiatów pokrytych żywicą. Dlatego zalecamy przejście na kwiat, zanim rośliny będą zbyt duże.

Wielu hodowców i konsumentów ma Delahaze w swoich 3 najlepszych modelach Haze .

Typ: głównie Sativa (70%)

Uprawa w pomieszczeniach: 9-10 tygodni z wydajnością 500 gramów na m²

Rosnące na zewnątrz: dojrzewana początku listopada z wydajnością ponad 1000 gramów roślin. Nie możesz skończyć z nami…

THC: 18% lub więcej


Raport wzrostu

Paradise Seeds oferuje Delahaze od 2008 roku. Doskonała 70-procentowa sativa z podnoszącymi na duchu efektami.

Dokładna rodowód Strainu Delahaze jest tajemnicą, że Paradise Seeds nie ujawniają. Może założyć tylko jakiś znaczący model Haze w bazie.

Delahaze to hybryda sativa / indica 70:30. W nim Sativa przewyższa zarówno stosunek, jak i efekty. Przy zawartości THC wynoszącej co najmniej 18% , Delahaze osiąga szczyt. Paradise Seeds na Delahaze powiedział: „Szczep jest bardzo silny, dając wysokie plony, a prace wykończeniowe to około 9 tygodni”.

Chociaż model ma bardzo dominujące cechy Hazu, kwitnienie tego nie wskazuje. Rodzina Haze jest krótsza niż zwykle. Wynika to głównie z doskonałej konopi indica w bazie, która charakteryzuje się przeciwnymi cechami: krótkaczas kwitnienia, wysoka wydajność.

Według właściciela i hodowcy Seed Seeds, wszystkie cele rozsadnika zostały osiągnięte przez Delazaheza. Szczególnie ogromne zbiory, które mogą osiągnąć nawet pół funta na roślinę, są zaskakujące. Na zewnątrz osiąga wyniki powyżej kilograma najlepszych pąków. W naszym kraju jest jednak bardzo prawdopodobne, że nie będzie w stanie dokończyć na zewnątrz, dlatego zaleca się stosowanie w pomieszczeniach i szklarniach, gdzie są zbierane w listopadzie.

Delahaze zapewnia wyraźny euforyczny i podnoszący na duchu efekt, tak typowy dla Haze Genetics. Ale po pewnym czasie efekty indica przyjdą, a ciało odzyska spokój i relaks.

Zaskakujące odkrycie

Chociaż jest to sativa, nie rośnie tak, jak można by oczekiwać od konopi. Może rosnąć od 65 do 100 cm. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Znaki Indica zaczynają się pojawiać w ciągu kilku tygodni, a roślina zaczyna się bardziej rozgałęziać. Zebrano je po 9 tygodniach kwitnienia i delahaze udowadnia, że za pomocą miarki farszu można jedynie rozróżnić mierzone za pomocą kilku modeli. Rajskie Nasiona wyraźnie zdołały powstrzymać przerażający efekt rozciągania HazeDelahaze produkuje idealną wielkość rośliny doniczkowej, jeśli kwitnienie jest łatwe do uprawy.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Trudność średni
Terpeny limonen
Genetyka California Lemon Skunk, Mango Haze