Cytrynowy eukaliptus - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
21 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7327

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Olejek eukaliptusowy pomaga w detoksykacji organizmu, samopoczuciu, zmniejsza stany zapalne i służy jako naturalny środek odstraszający owady. Więcej

Olejek eukaliptusowy (Eucalyptus citriodora) 10 ml


Nasz ekologicznie produkowany olejek eukaliptusowy Citriodora , zwany także olejkiem eukaliptusowym , jest destylowany przez parę z pachnących cyraneczek liści drzewa eukaliptusowego Citriodora rosnącego w australijskim krajobrazie.

Nasz lekki i orzeźwiający olejek eukaliptusowy o zapachu cytryny ma świeży, cytrynowy zapach przypominający kamforę ze słodkimi tonami citronella, które korzystnie wpływają na drogi oddechowe i układ odpornościowy .

ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Olejek eukaliptusowy pomaga w detoksykacji organizmu i środowiska przed niepożądanymi bakteriami, grzybami lub wirusami, pomagając zmniejszyć niepożądane stany zapalne .

Może być również stosowany lokalnie lub w spritzerze jako naturalny środek odstraszający owady nie tylko na komary, ale także na kleszcze i karaluchy.

V.naturalny perfumeryjny olejek cytrynowo-eukaliptusowy dodaje żywy ton cytryny (bez cytrusów) do naturalnych kompozycji perfum. Olejek eukaliptusowy jest również wysoce zalecany do stosowania w domowych środkach czyszczących.

Olejek eukaliptusowy z cytryny oczyszcza i łagodzi. Olejek ten wprowadza do aromaterapii stymulującą słodycz cytrusów, która pomaga poprawić samopoczucie psychiczne, uspokoić umysł i pobudzić motywację w czasach zwiększonego wyczerpania.

Olejek eukaliptusowy z cytryny działa odświeżająco i stymulująco na umysł, pomagając poprawić koncentrację.

Parametry

Terpeny limonen, eukalyptol
Tom 10 ml