Bubba Kush - nasiona feminizowane 5 szt Seedsman

29 do systemu lojalnościowego
Cena
149 zł z VAT-em

Producent
Seedsman

Kod produktu
7931

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona konopi odmiany Bubba Kush powstały w wyniku połączenia odmian Bubba Kush z połowy lat 90. Według dostępnych doniesień, szczep ten został wprowadzony dopiero w 1996 roku. Seedman's Bubba Kush jest więc chyba najbardziej podobną wersją szczepu, jaką zamierzał jego twórca. Więcej

Bubba Kush - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

Feminizowane nasiona marihuany powstały poprzez skrzyżowanie dwóch oryginalnych szczepów , a mianowicie Pre-'98 Bubba Kush i Pre-'98 Bub ba Kush.

Ten szczep jest nadal jednym z najbardziej popularnych szczepów w USA. Jego genotyp jest zdominowany przez indicę. Rośliny są zwaliste z dużymi liśćmi. Mają unikalną strukturę kwiatów w opalizujących odcieniach.

Kobieca odmiana Bubba Kush nadaje się do wszystkich podłoży uprawowych.

Rośliny można umieścić zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Czas kwitnienia wynosi 9 tygodni.

Szczegóły Bubba Kush

Genotyp: dominująca indica

Genetyka: Pre-'98 Bubba Kush i Pre-'98 Bubba Kush

Wydajność wewnętrzna: 500 g/m²

Plon na zewnątrz: 600 - 800 g/roślinę

Wysokość: ok. 200 cm

Czas kwitnienia: 60 - 65 dni

Miesiąc zbiorów: połowa października

THC: 15 - 20 %.

Terpeny zawarte w roślinie Bubba Kush

terpen myrcenMyrcene - Jest to jedenz najbardziej powszechnych terpenów występujących w roślinach konopi. Jego mocny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go również znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W roślinie marihuany jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

terpen karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Jego działanie przeciwbólowe może pomóc w łagodzeniu różnego rodzaju bólu.

terpen humulenHumulene - Humulene ma typowy ziemisty, ostry aromat z nutami przypraw. Ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Stosowany jest przy inhalacji par leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub oskrzeli.

Bubba Kush - ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność średni
Terpeny humulen, karyofylen, myrcen
Genetyka Bubba Kush