Bubba Island Kush® - nasiona feminizowane 3 szt. Dutch Passion

Działanie
22 points do systemu lojalnościowego
Cena
113 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
7000

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Bubba Kush Island to szybko rosnąca indica z genetyką Kush, która pochodzi z Ameryki Północnej. Ma krótki czas kwitnienia i nadaje się zarówno do miejsc w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To są nasiona feminizowane. Więcej

Opis nasion feminizowanych pochodzi od oficjalnego producenta Dutch Passion. Przy obecnym prawie w Czechach towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Bubba Island Kush firmy Dutch Passion

Bubba Island Kush to odmiana hybrydowa pochodząca z Ameryki Północnej. Charakteryzuje się ciemnymi kolorowymi liśćmi, które są wynikiem silnej genetyki Kush z odmian rodzicielskich Grandaddy Purple, OG Kush i Pre 98 Bubba Kush.

Jest to szybko rosnąca odmiana, która może być zbierana pod koniec września, jeśli jest uprawiana na zewnątrz. Roślina jest zwarta i rośnie do średniej wysokości 100 cm w pomieszczeniach. Czas kwitnienia wynosi nieco poniżej 8 tygodni.

Te wysokiej jakości nasiona marihuany mają wysoką zawartość THC.

Genetyka Bubba Island Kush - feminizowane nasiona marihuany.

OG Kush - Chociaż OG Kush jest podstawą genetyczną wielu odmian marihuany, jego pochodzenie pozostaje tajemnicą .OG Kush ma wiele fenotypów, w tym Tahoe OG, SFV OG i Alpha OG. Przeciętnie zawiera stosunkowo dużą ilość THC (około 22%), ale niektóre rośliny mogą osiągnąć nawet 27%. Stosunek składników sativa i indica jest w większości przypadków zrównoważony (50-50).

Bubba Kush - Należy do kategorii konopi indica (około 80% indica, 20% sativa). Jest to gatunek o bardzo małych wymaganiach uprawowych, więc nadaje się dla mniej doświadczonych hodowców. Bubba Kush zawiera średnio około 14% THC (na niektórych roślinach może to być nawet 25%). Linia genetyczna jest niepewna, ale prawdopodobnie pochodzi od Afghani, OG Kush i Northern Lights.

Genotyp: Indica (dominujący)

Genetyka: (Grandaddy Purple x OG Kush) x Bubba Kush Pre 98

Wysokość w pomieszczeniach: 90-110 cm

Czas kwitnienia 7-8 tygodni.

THC: 18%

Terpeny zawarte w Bubba Insland Kush

karyofylenCaryophyllene - Ma charakterystyczny korzenny aromat. Jak wiele innych, ten terpen ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia zapalenia dróg oddechowych i bólu

limonenLimonene - Limonene jest również jednym z najczęściej występujących terpenów. Stosowany jest w aromaterapii jako wspomagająca metoda leczenia problemów z układem oddechowym. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem. Jego właściwości mogą pomóc wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu.

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można też wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

humulenHumulene - Ma typowy ziemisty, ostry aromat z nutami przypraw. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Stosowany jest przy inhalacji par leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub oskrzeli.

terpineolTerpineol - Przyczynia się do leczenia zaburzeń snu i bezsenności, zmian nastroju, depresji i lęku. Ma bardzo dobre działanie antybiotyczne i antyoksydacyjne.

ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność średni
Terpeny humulen, karyofylen, myrcen, ocimen
Genetyka Kush