Bubba Cheesecake - feminizowane nasiona konopi 3 sztuki, Seedsman

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
99 zł

Producent
Seedsman

Kod produktu
8788

Dostępny
ks

Bubba Cheesecake to feminizowane nasiona z linii "High THC" od Seedsman. Ta fascynująca odmiana Indica zawiera ponad 20% THC. Więcej

Bubba Cheesecake - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

BubbaCheesecake jest potomkiem amerykańskiej odmiany Bubba Kush sprzed 98 roku i Cheese Cake, która jest mieszanką genetyki Wedding Cake i Exodus Cheese. Jest to 70% hybryda Indica o wysokim potencjale plonów, wysokiej zawartości THC i niskiej zawartości CBD.

Bubba Cheesecake dobrze rośnie w uprawie indoor i outdoor. W uprawie indoor zaleca się pozostawienie tylko krótkiego okresu wzrostu wegetatywnego ze względu na wysoki stopień ekspansji roślin. Na zewnątrz mogą szybko osiągnąć wysokość 250-350 cm.

W uprawie indoor kwitnienie trwa około 60-65 dni, z doskonałymi plonami na poziomie 400-550 g/m2. Na zewnątrz każda roślina jest w stanie wyprodukować 700-800 g.

Na półkuli północnej hodowcy plenerowi mogą spodziewać się zbiorów na początku października. Kwiaty są duże i twarde jak kamień. W miarę dojrzewania rośliny przybierają atrakcyjny fioletowo-niebieski kolor i błyszczą lepką żywicą. Aromat jest ziemisty i omszały.

Szczegóły odmiany Bubba Cheesecake

Genotyp: 70% sativa, 30% indica

Genetyka: Pre '98 Bubba Kush x Cheese Cake (Wedding Cake x Exodus Cheese)

Czas kwitnienia: 60-65 dni

Plon : 400 - 550 g/m2

Plon outdoor: 700 - 800 g/roślinę

Wysokość outdoor: 250 - 350 cm

THC: >20%

Terpeny w Bubba Cheesecake

Kariofilen - Kariofilen ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma właściwości przeciwzapalne, które przyczyniają się do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych i bólu. Jest to jedyny znany terpen, który bezpośrednio wpływa na układ endokannabinoidowy.

Limonen - terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.

Mircen - jego aromat można opisać jako ziemisty z nutą piżma i goździków. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Linalool - Linalool ma działanie uspokajające. Pomaga złagodzić napięcie mięśni, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, zdolność do działania jako środek przeciwdepresyjny w niektórych przypadkach oraz ochronę komórek układu nerwowego.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i posiada właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka Pre '98 Bubba Kush x Cheese Cake (Wedding Cake x Exodus Cheese)