Blue Sunset Sherbert - Nasiona feminizowane 3 szt. Barney's Farm

Cena
86 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
7871

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona Blue Sunset Sherbert - jest to szczep hybrydowy (65% sativa, 35% indica), który powstał poprzez skrzyżowanie Sunset Sherbet ze szczepem Purple Punch. Więcej

Opis feminizowanych nasion Blue Sunset Sherber pochodzi od oficjalnego producenta Barney's Farm. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Feminizowane nasiona marihuany Blue Sunset Sherbert z Barney's Farm

Ta feminizowana odmiana nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jesienne wybarwienie liści jest typowe dla roślin . W pomieszczeniu mogą dorastać do 80 cm, a na zewnątrz osiągnąć wysokość 150-200 cm.

We wnętrzu można spodziewać się wysokich plonów - 650 - 700 gr/m2 w 59 - 63 dniach kwitnienia. Na zewnątrz plony wynoszą około 1000 gr/roślinę.

Rośliny są gotowe do zbioru w październiku . Rośliny barwione są w egzotycznych kolorach z odcieniami fioletu, błękitu, czerwieni i pomarańczy.

Odmiana odpowiednia dla początkujących hodowców.

Genotyp : 65% sativa, 35% indica

Genetyka : Sunset Sherbet x Purple Punch

Optymalna wydajność / indoor : 650 - 700 gr / m2 Dozowany zawarty w Blue Sunset Sherbert

Optymalna wydajność / outdoor: ok. 1000 gr / roślina

Wysokość wewnętrzna : 80 cm

Wysokość na zewnątrz : 150 - 200 cm

Czas kwitnienia : 59 - 63 dni

Zbiory na zewnątrz : październik

Zawartość THC : 28%

Terpeny zawarte w Blue Sunset Sherbert

humulen Humulen - ma silny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne stosuje się go przy inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego możliwości docenią również osoby cierpiące na częste zapalenie zatok, oskrzeli czy nosogardła.

terpinolen Terpinolene - Służy do uspokojenia układu nerwowego. Może pomóc w nadmiernym napięciu psychicznym i niepokoju. Poprawia jakość snu i zapobiega bezsenności.

Lemoniada Limonen - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

wskaźnik thc

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność mały
Terpeny terpinolen
Genetyka Sunset Sherbet