Bhringraj - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Dostępność
Produkt nie jest już w ofercie

Producent
Pěstík

Kod produktu
7303

Wysokiej jakości olejek eteryczny z niedopasowania. Odmładza i spowalnia proces starzenia. Więcej

Olej Bhringraj (Eclipta prostrata / alba) 10 mlBhringraj (Eclipta Alba) należy do rodziny Asteraceae o angielskiej nazwie False Daisy. Jest to roślina, która nosi nazwę niedopasowania. Według ajurwedy liść tej rośliny jest uważany za silny lek na oczyszczanie wątroby . Znalazł również zastosowanie w produktach do włosów.

Olej Bhringraj jest również nazywany ogonem Bhringraj. Jest to klasyczny preparat ajurwedyjski , o którym już wspomniano w Wedach. Jest to jedno z najważniejszych ziół w medycynie ajurwedyjskiej i znane jest ze swoich kojących efektów, które promują głęboki i spokojny sen.

Niedopasowanie jest uważane za roślinę, która odmładza i spowalnia proces starzenia .ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Odżywcze właściwości tego oleju z witaminami i kwasami tłuszczowymi są łatwo wchłaniane przez skórę i powodująe; ogólny relaks, a także zrównoważenie przepływu energii w ciele.

Olejek Bhringraj wspomaga wzrost włosów, zmniejsza ich wypadanie , łupież i spowalnia proces siwienia. Niezrównane traktowanie olejem jest uważane za bardzo skuteczne w ogólnych problemach skóry głowy.

Ten olej jest doskonałym wyborem do masażu głowy i stóp.


NASZA PRODUKCJA

Nasza ajurwedyjska seria olejków ziołowych jest specjalnie zaprojektowana do pielęgnacji skóry i produktów kosmetycznych i jest wykonana z najlepszych organicznych roślin i ziół, które nie zawierają pestycydów. Przygotowuje się je na zimno, aby zapobiec możliwym szkodom, jakie obróbka cieplna może mieć na wydajność produktu. Każda partia podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić spójność między partiami.

Możemy również dostosować olej bazowy używany do ekstrakcji do własnych potrzebindywidualne wymagania. Wymagania dotyczące modyfikowanych olejów bazowych można składać za pośrednictwem naszej obsługi klienta.
Inne dostępne oleje bazowe: olej słonecznikowy, olej szafranowy, olej sojowy, olej sezamowy, oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba, olej kokosowy

Jest to produkt kosmetyczny przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych materiałów, nie należy tego akceptować wewnętrznie.

Parametry

Terpeny myrcen, terpinolen
Tom 10 ml