Bergamotka - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
20 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7322

Dostępny
ks

Olejek bergamotowy jest najczęściej stosowany w przemyśle perfumeryjnym. Pomaga również zmniejszyć ból i stany zapalne. Jest głęboko kojący i regenerujący. Więcej

Olejek bergamotowy (Citrus aurantium var. Bergamy) 10 ml


Nasz ekologicznie produkowany olejek eteryczny z bergamotki jest tłoczony na zimno ze świeżych, skórki warzywnej cytrusowej aurantium var. owoce bergamy uprawiane w sadach wyściełających części południowego wybrzeża Włoch.

Nasz przyjemnie świeży i podnoszący na duchu olejek bergamotowy ma odświeżającą, słodką i zrównoważoną mieszankę cytrusów i zielonych tonów z lekkimi kwiatowymi i gorzkimi tonami.

Olejek Bergamot nie tylko ma znany zapach lub smak, ale także przynosi korzyści . Chociaż jego korzenie sięgają Azji Południowo-Wschodniej, Bergamot był powszechnie uprawiany w południowych Włoszech, a mianowicie w nadmorskich regionach Reggio Calabria i Sycylii. W rzeczywistości Bergamot został nazwany na cześć miasta Bergamo w Lombardii we Włoszech.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Bergamota jest jedną z najczęściej używanych eterycznycholejki perfumeryjne ze względu na słodką świeżość, która zapewnia bogatą nutę szczytową, szczególnie w przypadku wody kolońskiej, która daje początkowe wrażenie „świeżego zapachu”.

To także legendarny smak i aromat herbaty Earl Grey. Olejek bergamotowy może również pomóc zmniejszyć ból i stany zapalne , zminimalizować nieproszoną aktywność bakteryjną lub grzybową oraz złagodzić skurcze mięśni .

Olejek bergamotowy jest głęboko kojący i regenerujący. Ten olejek eteryczny jest bardzo przyjemny i może rozproszyć uczucie gniewu lub frustracji. Olej bergamotowy jest jednym z najlepszych olejów. Wspiera nocny odpoczynek i naturalne radzenie sobie z sytuacyjnym lękiem.


OSTRZEŻENIE : Nasz olejek eteryczny z bergamotki jest światłoczuły; zalecamy, aby był bardzo cienki po nałożeniu na skórę lub zamiast tego należy stosować nasz olej Bergamot Free (BPF) Bergamot Oil (lub Bergamot Oil, FCF).

Parametry

Terpeny limonen, linalool, myrcen, ocimen
Tom 10 ml