AutoUltimate®- 3 sztuki nasion samokwitnących Dutch Passion

Działanie
20 do systemu lojalnościowego
Cena
104 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
7271

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

W celu uzyskania mieszanej odmiany Indica / Sativa Dutch Passion skrzyżowali męską roślinę White Widow z żeńską „Ultimate”. Więcej

Opis towaru pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

White Widow X Najwyższy standard od Dutch Passion

Ta doskonała i długo oczekiwana hybryda dwóch najbardziej rozpoznawalnych odmian. Oferuje doskonałe plony w postaci bardzo mocnych pałeczek obficie pokrytych żywicą.

Odmianę tę oferujemy wyłącznie w postaci normalnych nasion. Jest popularna wśród początkujących hodowców, doświadczonych ekspertów  i hodowców domowych, którzy są zainteresowani niezawodną, silną odmianą, która jest łatwa w uprawie i dorasta do wysokich rozmiarów.

Od wielu lat otrzymujemy prośby o opracowanie hybrydy White Widow, która jest jedną z oryginalnych kultowych odmian, a także przedstawicielem naszej kolekcji z najwyższą reprezentacją Indica. 

Z doświadczenia pacjenci stosują tę odmianę przeciwko różnym zaburzeniom fizycznym i psychicznym.

Dorasta do 1,5 m wysokości, daje bardzo dobre plony i dobrze rozwija się we wszystkich pożywkach, ale najlepsze rezultaty daje metoda DWC (Deep Water Culture).

Typ : pięćdziesiąt / pięćdziesiąt

Genetyka : White Widow X The Ultimate

Wysokość : 1, m

Plon : bardzo wysoki

Żniwa : 8-10 tygodni

THC : 17% - 19%

Parametry

Opakowania 3 nasiona
Terpeny humulen, karyofylen