Amnesia Haze Automatic - 3 szt. fem. nasiona Royal Queen Seeds

Cena
86 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
6457

Dostępny
ks

Oryginalny Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb i wiele innych nazw to klasyczny szczep Sativa, który stał się popularny niemalże wszędzie. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Amnesia Haze Automatic firmy RQS

Amnesia Haze Automatic jest wynikiem długoletniego uprawiania. Jest to hybryda oryginalnych szczepów Amnesia Haze, które zostały wyhodowane w Holandii w latach 90. z Hy-Pro Seeds. Oryginalny Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb i wiele innych nazw to klasyczny szczep Sativa, który stał się popularny niemalże wszędzie .

W pomieszczeniach wyrośnie od nasion po łodygę za około 80 dni. W tym czasie może osiągnąć stosunkowo duży rozmiar, zwłaszcza w porównaniu z innymi szczepami automatycznie kwitnącymi. Jest to wyraźny znak dominującej genetyki Sativa - wysokich roślin, dużych i cienkich liści i wydłużających się pąków.

Szczep Original Amnesia Autoflowering to mocna roślina, która może urosnąć do wysokości około 80-150 cm.

Ten duży, automatycznie kwitnący szczep zdominowany przez Sativę, podobnie jak oryginalna Amnesia, generuje obfite plony wysokiej jakości pałeczek Haze.

Potrafi docenić dobre zaopatrzenie w składniki odżywcze, ale nie należy go nadmiernie nawozić.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność średni
Terpeny limonen
Genetyka Amnesia Haze