Rozpoczęcie tego banku nasion Fast Buds było trochę przypadkowe, ale w 2012 roku Fast Buds w końcu wypuściło swoje pierwsze 5 genetyk kwitnących automatycznie: Crystal Meth, G14, Mexican Airlines, Northern Express i C4matic.

Fast Buds są wyjątkowe także ze względu na swoje pochodzenie - pochodzą z Ameryki. Amerykańska genetyka była czymś zupełnie nowym dla europejskich hodowców. W 2014 roku genetyka FB została po raz pierwszy wprowadzona do UE.

Portfolio nasion marihuany Fast Buds powiększyło się o bombę - najlepiej sprzedającą się na świecie odmianę autoflower o nazwie Girl Scout Cookies Auto. Innym, ale bardziej znanym, nowym wydaniem było Gorilla Glue Auto w 2016 roku, które stało się ogromnym sukcesem w ciągu kilku miesięcy i nadal jest uważane za najlepiej sprzedający się autoflower wszech czasów. W 2019 roku odmiana Blackberry Auto zajęła 1 miejsce w Autoflower Cup w Oregonie, USA.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj prawo swojego stanu!