Nasiona hybrydowe zawierają zrównoważony stosunek genów z konopi sativa i indica w stosunku 50 do 50, dlatego też czasami określa się to jako fifty-fifty. Jakie są cechy hybrydowych gatunków konopi? Odmiany hybrydowe powinny idealnie przyjmować najlepsze cechy zarówno sativy, jak i indici. Dobrze wyhodowany mieszaniec musi łączyć pozytywne cechy obu podgatunków i eliminować cechy negatywne. Chodzi o połączenie tego, co najlepsze we właściwy sposób. Generalnie mieszańce powinny mieć zwartą budowę roślin, krótki okres kwitnienia, wysoki plon twardych pędów i odporność na niekorzystne warunki. Wśród reprezentatywnych odmian hybrydowych możemy wymienić genetykę, taką jak White Widow, OG Kush lub prawie wszystkie USA strains, takie jak Gelato, Gorilla Glue, Girl Scout Cookies, Runtz, Wedding Cake, Sherbet, Mimosa i inne.

Zawsze sprawdzaj obowiązujące przepisy w swoim kraju. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe obchodzenie się z towarem.

Szybkie info Szybkie kwitnienie
White Widow Automatic - fem. i 5ks Royal Queen SeedsWhite Widow Automatic - fem. i 5ks Royal Queen Seeds

White Widow Automatic - fem. i 5ks Royal Queen Seeds

Dostępny
112 zł
Wersja sfeminizowany
Genotyp fifty-fifty
Genetyka Ruderalis, White Widow, Critical +
White Widow Automatic to bardzo wierna replika oryginalnego White Widow, ale potrzebuje tylko 75 dni, aby wyrosnąć z nasion na pączek.
Szybkie info Działanie Szybkie kwitnienie
Purple 1 feminized 3ks Dutch PassionPurple 1 feminized 3ks Dutch Passion

Purple 1 feminized 3ks Dutch Passion

W ciągu 5 dni
57 zł
Wersja sfeminizowany
Genotyp indica
Genetyka Hollands Hoop
Fioletowy to 50/50 wykonany z sativy i indiki. Jest prosty w uprawie i oferuje godne szacunku zbiory.