Purple Queen Automatic - nasiona feminizowane i automatycznie kwitnące 5 szt Royal Queen Seeds

-12% Szybkie kwitnienie
24 do systemu lojalnościowego
Cena
123 zł z VAT-em

Cena standardowa
139 zł z VAT-em

Oszczędzaj
12% (16 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
7509

Dostępny
ks

Royal Queen Seeds: Purple Queen Automaticto automatycznie kwitnąca roślina z dominacją Indica o dekoracyjnym fioletowym zabarwieniu Więcej

Feminizowane automatycznie kwitnące nasiona marihuany Purple Queen Automatic od Royal Queen Seeds

Automatycznie nasiona marihuany odmiany Purple Queen Automatic mają swój dom w jednym z najlepszych banków nasion na świecie, jakim jest znany i popularny Queen Seeds.

Purple QueenAutomatic dostarcza odurzająco pachnących roślin automatycznie kwitnących o praktycznej wysokości, które poradzą sobie z mniejszą ilością miejsca. Są bardzo dekoracyjne.

Jak sama nazwa wskazuje, w okresie kwitnienia są wyraźnie fioletowe. Kolor zalezy jednak od fenotypu, dlatego tylko czesc rosliny jest fioletowa, a pozostala czesc ciemnozielona. Ziemisty aromat z nuta cytrusowa zawdziecza terpenom: limonenowi, humulenowi, kariofilenowi i mircenowi.

Szczegóły Nasiona automatycznie kwitnące Femina Purple Queen Automatic

Genotyp: Indica 80%, Sativa 15%, Ruderalis 5%

Genetyka: Purple Queen x Critical Auto

Czas kwitnienia: 6 - 7 tygodni

Wysokośćoutdoor: 90 - 140 cm

Wysokośćw uprawie indoor: 90 - 130 cm

Plon outdoor: 110 - 150 g/roślinę

Plonw uprawie indoor: 350 - 400 g/m2

Zbiór: 8 - 9 tygodni po wykiełkowaniu

THC: 16%

CBD: niski

Terpeny konopi zawarte w roślinie

Limonen

Terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Kariofilen

Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Ma pieprzny aromat z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe i dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w leczeniu bólu.

Humulen

Terpen o charakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem, występujący na przykład w imbirze, goździkach lub kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że nadaje się do inhalacji jako terapia wspomagająca w przypadku problemów z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi.

Mircen

Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw jest wzmocniony nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku, liściach laurowych i chmielu. W konopiach indyjskich koncentruje się szczególnie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów i reumatyzm.
Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny limonen
Genetyka Critical