Pineapple Express Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 10 szt Fast Buds

66 points do systemu lojalnościowego
Cena
333 zł

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8701

Dostępny
ks

Jedna z najlepszych odmian automatycznie kwitnących, która gwarantuje niezwykle szybki czas kwitnienia, jak sugeruje jej nazwa "Express". Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Pineapple Express Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Przy obecnych przepisach obowiązujących w Czechach, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Pineapple Express Auto od Fast Buds

Pineapple Express od FastBuds to hybryda sativa-indica.

Jej genetyka automatycznie kwitnąca jest wyjątkowa, co skutkuje niezwykle szybkim kwitnieniem. Z tego powodu w jej nazwie znajduje się słowo "Express". Roślina ta jest bardzo łatwa w uprawie. Jest gotowa do zbiorów w zaledwie 60 dni i daje 300 gramów z rośliny.

Jest to stosunkowo wysoka odmiana automatycznie kwitnąca i może osiągnąć wysokość do 140 cm. Jej wygląd przypomina ananasa, ponieważ wytwarza wiele stożków i solidne ciemnozielone liście podczas sezonu wegetacyjnego. Po pierwszym tygodniu kwitnienia na roślinie zaczyna gromadzić się warstwa żywicy, która pokrywa całą roślinę do końca fazy kwitnienia.

Pineapple Express Auto zawiera 20% THC i 0,9% CBD.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi Pineapple Express Auto

Genetyka Pineapple Express Auto

Genotyp: Sativa 40% / Indica 60%

Wysokość rośliny:60 - 110 cm

Plon: indoor 400 - 550 gr/m2, outdoor do 50 - 200 gr/roślinę

Czas kwitnienia:10 tygodni

THC : do 20%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Pineapple Express Auto:

Mircen - najczęstszy terpen występujący w roślinach. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma i goździków. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen występuje głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne oraz pomaga w leczeniu udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny pinen
Genetyka Pineapple